Kalorifer Böceği ile Mücadele

Kalorifer böceği ile mücadele Zeytinburnu Böcek İlaçlama ile çok kolay. Böcek ilaçlama firmamız ile bu sorunları garantili ilaçlama yöntemlerimizle hallediyoruz. Öncelikle kalorifer böceği ile ilgili bir takım bilgiler edinelim;

 • Kalorifer böceği hamam böceği türündendir,
 • Diğer böcekler gibi yumurtlayarak çoğalırlar, en çok üreyen böcekler arasındadırlar,
 • Yılda en az 30.000 adet yavru yapmaktadır,
 • Dişi kalorifer böcekleri yumurtalarını sırtlarında taşırlar ve yumurtalar 45 günde olgunlaşır,
 • Kalorifer böcekleri sıcağı sever,
 • Ömürleri ortalama 1 yıldır,
 • Kalorifer böcekleri insanlara ve hayvanlara doğrudan saldırıda bulunmazlar,

Bu özellikler sizi kalorifer böceğiyle ilgili az çok aydınlatmıştır. Kalorifer böcekleri çok hızlı ürediklerinden dolayı ve dayanıklı bir haşere olduklarından dolayı muhakkak suretle kalorifer böceği ilaçlama hizmeti alınmalıdır.  Kalorifer böceklerinden kurtulmanın en iyi yollu biraz önce bahsettiğimiz gibi kendi müdahaleniz haricinde böcek ilaçlama uygulamalarıdır. Kalorifer böceği ilaçlama uygulaması sizleri karşılaştığınız bu durumdan kurtulamaya yetecektir. Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızla garanti böcek ilaçlama uygulamaları hizmeti vermekteyiz. Buna geçmeden önce kalorifer böceklerinin yaşam alanlarımıza nasıl girdiklerinden bahsedelim.

Kalorifer Böcekleri Eve Nasıl Girerler?

Kalorifer böcekleri eve nasıl girerler? Sorusunu açıklamaya başlayalım. Kapı aralarından, kalorifer borularından ve pencere aralarından yaşam alanlarımıza girerler. Karşılaştığımız hamam böcekleri karşısında muhakkak profesyonel bir müdahale almamız gerekir.

 • Kendi ilkel yöntemlerimizle yapacağımız böcek ilaçlama yöntemleri bizlere hiçbir şekilde katkı sağlamayacaktır. Aynı zamanda bu durumu daha fazla kötüye götürmemizi sağlayacaktır.

Kalorifer böcekleri gündüzleri aktif olmadıkları için geceleri ortaya çıkarlar. Bu da sizin onların varlığından haberinizin olmamasını sağlayabilir. Ve dolandıkları o karanlık alanda toz ve kiri üstlerinde barındırdıkları için her türlü mikrop ve pislikleri insanlara bulaştırabilirler.

Kalorifer Böceğiyle Mücadele

Kalorifer böceğiyle mücadelenin böcek ilaçlama ile olacağını biliyorsunuz. Şimdi gelelim kalorifer böceği ilaçlama yönteminin ne olduğuna. Kalorifer böcekleri sıvı ilaçlama ya da jel ilaçlama kullanılarak yok edilir. Bu haşerelerin çok görüldüğü alanlar iki ilaçlama türün de kullanılabilir. Yalnızca bu ilaçlamaların çok dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Ve yalnızca profesyonel bir müdahale yapılmalıdır. Ve bu ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olmalıdır.

 

Danaburnu İlaçlama

Danaburnu İlaçlama

Danaburnu İlaçlama toprağa uygulanan bir ilaçlama sonucu gerçekleşir. Danaburnu ile mücadele etmek durumunda kalan kişilerin nasıl bir haşere ile karşı karşıya kaldıklarını anlamalarına yardımcı olacak danaburnu özelliklerine bakacak olursak;

 • Danaburnu böceği toprak içlerinde yaşayan ebatları 3,5 ila 4 cm boyunda, eklem bacaklı yapılı bir böcektir.
 • Toprak altında yaşayan bir tür olduğu için bitkilerin genç kökleri ile ekinlere ciddi zararlar verebilen bir haşeredir.
 • Danaburnu böcekleri genellikle siyah ya da kahverengi tonlarındadır. Özellikle yağışlı havaların ardından toprak yüzeyine çıkan danaburnu, hem toprak altında, hem de toprak üstünde beslenebilen bir özelliğe sahiptir.
 • Oldukça güçlü ağız ve burun yapısı olan danaburnu böceği, özellikle yumuşak topraklarda yaşamayı sever.
 • Danaburnu böcekleri çıkardıkları gürültülü seslerle oldukça kolay fark edilebilir. Hem etçil hem de otçul olarak beslenebilen bu böcekler, solucan ve toprakta yaşayan diğer canlılar ile de beslenebilmektedir.

Danaburnu ilaçlama operasyonunun yanı sıra Türkiye’de görülen tüm haşerelere modern teknikler ile meydan okuyan firmamız bir telefon uzağınızdadır.

Danaburnu İle Mücadele

danaburnu3

Danaburnu İle Mücadelede uygulanan amatör ve bireysel yöntemlerin kesinlikle fayda etmediği iyi bilinmelidir. Toprağın 25-30 santimetre kadar derinine inebilen danaburnu ilaçlama işleminden çoğunlukla etkilenmez. Bu nedenle yapılacak her türlü ilaçlı müdahalenin ve ekibin profesyonel olması gereklidir. Danaburnu ilaçlama, zirai ilaçlamalar konusunda yetkinliğe sahip, profesyonel ilaçlama hizmeti veren firmalar tarafından yapılmalıdır. İlaçlama yapacak firmanın hem Tarım Bakanlığından hem de Sağlık Bakanlığından onayı olmalıdır. Danaburnu ilaçlama bahçe, sera gibi alanlarda olacağı için ekibin ev, ofis gibi kapalı alanlardaki ilaçlamaları dışında açık alan ilaçlamalarında da uzman olması gereklidir.

Danaburnu Zararları

danaburnu2

Yumurtlayarak üredikleri için kendilerine ait larvalarını bitkilerin köklerinin arasına bırakarak, genç köklerin kurumasına ve ölmesine neden olmaktadır. Danaburnu kırsal alanlarda sıklıkla karşılaşılan haşerelerdendir. Tarlaya ekin eken vatandaşların şikayetçi olduğu danaburnu ilk baharın gelmesi ile kendini gösterir. Bitki ve besinler için tehdit unsuru haline gelen danaburnunun zararlarını en aza indirmek doğru yöntemler ile mümkündür. Yavru danaburnu böcekleri de beslenmelerini sağlamak için ekili dikili alanlar üzerinde yetiştirilen meyve, sebze gibi ürünlere zarar vermeye başlarlar. Toprak içlerine yaklaşık 15-20 santimetre derinliğinde delikler açarak ilerleyen danaburnu böcekleri, gündüzleri toprak altında yaşarken geceleri ise toprak üzerinde beslenmesini sağlar. Bu esnada da bir çok ekine zarar verir.

 

 

Böceklerden Nasıl Kurtulurum?

Böceklerden nasıl kurtulurum diyorsanız bunun çok da basit olduğunu söylemek doğru olmaz. Böceklerin eve girişleri çok nedenli olabilir. Dışarıdan getirdiğimiz eşyalar üzerinden, lavobolar ve tuvaletlerden, pencerelerden ve kapı altlarından evimize giriş yapabilirler. Bunun dışında evin dışında bahçelerde ve tarlalarda da böceklerden kurtulmak zorunda kalacağımız pek çok durumla karşılaşabiliriz.

Böcekler arazilere bile yok edebilen varlıklardır ve taşıdıkları mikroplarla insanlara da çeşitli hastalıkları taşıyarak ciddi ölümcül hastalıklara neden olabilirler. Örneğin evde bir kedi bulunuyorsa ‘kara Fatma’ diye tabir edilen böcek türünü sever ve bulduklarını yerler, bu da en azından o tür böcekten kurtulmanızı sağlayabilir. Ama böcekler den kurtulmak için en kesin çözüm böcek ilaçlama yöntemleridir. Bunlar da kendi içlerinde farklılık gösterir.

Böceklerden Kurtulmanın Doğal Yolları Nelerdir?

Böceklerden kurtulmanın doğal yolları nelerdir? Diye soruyorsanız yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Böceklerden kurtulmanın doğal yolları çok rahatsızlık veren istilaların dışında tercih edilebilir.

 • Evinizi limonlu temizlik malzemeleriyle temizlemeniz böceklerin kaçmasını sağlayabilir, çünkü böcekler limondan kaçarlar.
 • Lavanta yağı böceklerin sevmediği bitkisel bir üründür ve evinizde kullanabileceğiniz lavanta yağlı oda spreyi de böceklerin evinizden uzaklaşacağını sağlayacaktır.
 • Kekik bitkisi de böceklerin sevmediği bitkiler arasındadır. Evde bu bitkiyi yetiştirmeniz de böceklerin uzaklaşmasında katkı sağlayabilir.

Böceklerden kurtulmak için alınabilecek en doğru tedbir profesyonel bir kadro ile çalışmaktır. Firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sizlerin hizmetindedir.

Zararlı Haşere Türleri Nelerdir?

Zararlı haşere türleri neredeyse saymakla bitmez. Mite, salyangoz, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, eşek arısı, çekirge, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep gibi sayarak bitiremeyeceğimiz böcekler çok olduğu kadar zararları da çoktur. Bu haşerelerin evimize bahçemize girmesi muhtemeldir. Âmâ korkulacak bir şey yoktur, yapılması gereken asıl şey güvenilir bir böcek ilaçlama firmasına güvenmektir. Zeytinburnu Böcek İlaçlama verdiği hizmetler karşılığında güzel geri dönüşler almış tercih edilen güvenilir bir firmadır. Havaların da ısınmasıyla fare ve böceklerin daha sık görülmesi ve yayılmasının kolay olması nedeniyle böcek ilaçlamalar zorunlu hale gelir. En garanti yöntem olan böcek ilaçlama yöntemiyle de böceklerle mücadele çok daha az yoruculukta ve kesin çözümlü olacaktır. Böcek ilaçlama fiyatları konuma, büyüklüğe ilaçlama türüne göre değişiklik gösterebilir. Zeytinburnu Böcek İlaçlama sizleri her konuda aydınlatabilecek ve samimiyetle kesin çözümlere götürecektir. Memnuniyetle geri dönüşleriniz sonrası tekrar etmesi durumda başvuracağınız aynı noktanın biz olacağımızın garantisini vermek çok da fazla olmaz.Her şekilde bilgilenmek ve destek almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Fare İlaçlama

Fare taşımış olduğu mikrop, bakteri ve virüsler nedeniyle çok sayıda hastalığın habercisidir. Zararlı fare türlerinde kurtulanın en doğru ve etkili yolu ise fare ilaçlama hizmeti almaktır. Ancak alacağınız hizmetin kalitesi oldukça önemlidir. Böylece sağlıklı yöntemlerle fareler bulunduğunuz alanlardan arındırılarak dezenfekte olabilir.

Farenin Zararları

Farenin insanları ısırması veya tırmalaması sonucu farelerden insanlara önemli hastalıklar bulaşabilmektedir. Aynı zamanda farenin bulunduğu alana salya ve dışkı bırakması da bu hastalıklarda etkendir. Fareler insanların yaşam bölgelerinden daima uzak durması gereken canlılardır. Kemirgen olan fare türleri etrafında yer alan eşyalara ve materyallere de oldukça zarar vermektedir.

Fare türlerinden bulaşan hastalıklar;

Farelerin tarihten günümüze kadar insanlar üzerinde neden olduğu hastalıklar vardır. Örneğin; Orta Çağ’da veba salgının yayılma nedeni farelerdi. Farelerin kalıtsal hastalıklara neden olmasının çok daha ötesinde hayati risklere neden olduğunu düşündüğümüzde fare ile mücadele etmenin aslında birçok hastalığa karşı direnç kazanmamız olduğunu söylemek isteriz.

  • Veba gibi ciddi bir hastalığın yanı sıra verem ve sıtma rahatsızlıklarının baş nedeni olan farelerden kurtulmak için profesyonel destek almanız şarttır.
  • Zira parazit hastalıklar ve tifüs rahatsızlığından kurtulmanın da bir yolu yine fareleri yok etmektir.

Farenin zararları insanların yaşam kalitesini ve sağlığını daima olumsuz olarak etkilemektedir. Yiyecek bulmak için insanların bulunduğu ve yiyecek ürettiği ortamlara sıkça girmeye çalışan fare türlerine karşı mutlaka önlem alınmalıdır. Fırın, lokanta, yiyecek deposu, kiler gibi alanlarda fare türlerinin bulunması oldukça zararlıdır. Bu gibi alanların fare ilaçlama uygulamaları periyodik olarak uygulanmalıdır. Bakanlık kararıyla yiyecek üretimi ve satışı gerçekleştiren kurumların periyodik ilaçlama zorunlulukları bulunmaktadır. Aksi durumlarda bu gibi kuruluşların kapatılma cezası bulunmaktadır.

Fare ilaçlama firmaları arasında en güvenli periyodik ilaçlama uygulamalarını gerçekleştiren servislerimiz, gerçekleştirmiş olduğu uygulamaların sonunda resmi evraklarını hazırlayarak işletme sahiplerine teslim etmektedir.

En Çok İlaçlaması Yapılan Fare Türleri;

En çok ilaçlaması yapılan fare türleri;

  • Lağım faresi,
  • Fındık faresi,
  • Çatı faresi,
  • Tarla faresi,
  • Ev faresi,
  • Pamuk faresi,
  • Orman faresi,

Fare İle Mücadele

Fare ile mücadele doğru takdirde uygulandığı zaman farelerden kısa zamanda kurtulmanızı sağlamaktadır. Fare ilaçlama tekniklerimiz Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. Kapalı ve açık alanların uygulamaları mekan ayrımı yapmadan uzman ilaçlama personellerimiz tarafınca başarıyla tamamlanmaktadır. Dilediğiniz zaman firmamıza ulaşarak 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Fare İstasyonu Ne İşe Yarar?

Fare istasyonu ne işe yarar? Fare istasyonu nedir? Fare kısaca tüm kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınması konusunda geliştirilen, ortalama boyutu 25 cm civarında olan, plastikten yapma, sağ ve sol taraflarında daire biçiminde tünel kapısı olan ve içinde farelerin hoşuna giden zehirli gıdalardan oluşan uygulama yöntemi adına fare istasyonları diyoruz. Fare istasyonu işlevi ve kurulumunun mucizevi faydası sayesinde fareleri yaşam alanlarınızdan tamamen çıkartıyoruz.

elit-Fare-istasyonu-ne-ise-yarar

Elit Fare İlaçlama A

elit-Fareler-kac-tane-dogurur

Elit Fare İlaçlama B

elit-Fare-nasil-yakalanir

Elit Fare İlaçlama C

 

 

 

 

 

 

Fare istasyonlarının temel amacı fareleri bu hoş koku vasıtası ile dışarı çıkartmaktır. Fare istasyonlarının kurulumları dışarıda belli aralıklar göre ve farelerin yoğunluğuna göre şekillenmektedir. Fare istasyonlarının kurulumu gerçekleştikten sonra, yuvalarında hoş kokulara dayanamayan fare, istasyona doğru yönelerek zehirle temas eder. Kısa bir süre sonra zehir etkisi ile susamaya başlayan fare yuvasından çıkar ve dışarıda delice su aramaya başlar. Su ile buluşan fare daha yuvasına dönmeden orada 10 saniye gibi kısa bir sürede ölümü gerçekleşir. Fare istasyonlarına ilişkin ilaçlama firmamızı 7/24 arayarak uygulamayı satın alabilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Akreplere Ölümcül Gazap

Akreplere ölümcül gazap yaşatmak için çeşitlik ilaçlara gereksinim duyulmaktadır. Akrep bildiğimiz üzere insanı ölüme kadar götürebilecek kadar tehlikeli bir canlıdır.  Avlarını sokarak zehirleyip etkisiz hale getiren akreplerle mücadele, tek başına yapılmaya çalışılırsa olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir, ölüme kadar gidebilecek bir sonla bitebilir bir hal alma ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle akrep ilaçlama yöntemleri konusunda uzman kişilerden yardım almak en mantıklı karar olacaktır. Özellikle yaz aylarında kendisini gösteren bu haşerelerin bazıları, 20 santimetreye kadar uzun olmakla birlikte aynı zamanda tehlikeli bir durum da arz etmektedir. Zeytinburnu Böcek İlaçlama diğer haşereler ve ayrıca akrep konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Böylesine tehlikeli bir canlıya karşı profesyonel yardım almak en mantıklı çözüm olacaktır. Akreplerle savaş, profesyonel yardımı almadan yapılamaz. Evlerde, işyerlerinde, herhangi bir özel alanda, böyle bir problemle karşı karşıya kalınırsa mutlaka uzman kişilerden yardım alınmalıdır.

Akreple Nasıl Savaşıyoruz?

Akreple nasıl savaşıyoruz konusunda deyinecek olursak, bu bağlamda, akrep ilaçlama  konusunda kurumumuzun yöntemini ifade etmek için çeşitli aşamalar şeklinde izah etmemiz gerekir;

 • İlaçlama yapılacak alan ilaç uygulanabilmesi için hazır duruma getirilir.
 • İnsanlar ilaçlama yapılacak bölgeden uzak tutulur. Özellikle çocuklar konusunda daha da titiz davranılır ve bölgeden uzaklaşmaları sağlanır.
 • Besinlere ilaçların etki etmesi neticesinde olumsuz sonuçla bir karşılaşmamak için -zarar görmemesi için- üstü kapatılacak şekilde muhafaza edilir veya uzaklaştırılır.
 • İşlem sonrası ilaçtan dolayı oluşan kokunun dağılabilmesi için iki saaat süresince işlem yapılan alan havalandırılır.

Akrep Nasıl Yenilir?

Akrep nasıl yenilir konusunda, birçok uzman firma bu alan üzerine yoğunlaşmıştır. Akreplerin son derece dayanıklı bir yapıda olduğu bilinmektedir. Hatta kullanılan bazı ilaçlara tepki bile vermediği gözlemlenmiştir. Bunun için firmalar yeni ilaçlar geliştirilmesi, yeni çözümler bulunması konusunda çalışmalar yapmaktadır. Bu bağlamda sadece akreplere karşı özel olarak geliştirilen metotlar türemiş ve uygulanmaya konmuştur. Akrep ilaçlama, diğer ilaçlama türlerinden farklı olarak püskürtme yöntemi aracılığıyla kokulu ilaçlama sistemi metoduyla yapılmaktadır. Bahsedildiği üzere kurumların bile başa çıkmakta zorlandığı, yeni çözümler türetmeye çalıştığı, akrepten kurtulma yolları konusunda amatör olarak kesinlikle müdahale edilmemelidir. Zeytinburnu Böcek İlaçlama, akrep veya tüm haşereler konusunda uzman çalışanlarıyla 7/24 hizmet sağlamaktadir. İstediğiniz saatte arayabilirsiniz.

 

 

Fare İle Mücadele

Bir kentin büyümesi, içinde yaşayan insan sayısının artması, dolayısıyla da yerleşim yerlerinin çoğalması, doğal yaşamla şehir yaşantısının birbirine karışmasına sebep olmaktadır.  Şehirleşme bilinciyle kent yaşam tarzını benimseyen insanlar, bu halin getirdiği olanakların yanında sorunlarla baş başa kalmaktadır. Şehir yaşantısı içerisinde kendisine yer bulmakta zorlanan fare gibi canlılar, insanların yerleşim bölgelerinde varlığını sürdürmeye çalışmaktadır. Bu durumu özellikle sürekli genişlemeye açık konumda olan İstanbul özelinde birebir görmekteyiz. Müdahale edilmediği sürece bu problem, olumsuz sonuçları beraberinde getirmeye devam edecektir.

Fareler tahıl, meyve, ot gibi evlerde, yaşanılan bölgelerde bulunabilecek besinlerle beslenirler. Böyle olması da farelerin tarlalara, evlere dadanarak insanların yaşam alanlarına zarar vererek, üretimlerine veya besinlerine ortak olabileceği sonucunu doğurmaktadır. Farelerin ikamet edilen yerlerde, sadece besin kaynaklarına değil insanlara da zarar verebileceği unutulmamalıdır.

En Sık Karşılaşılan Fare Türleri

Farelerin de yaşam alanlarına göre çeşitlilik gösteren türleri vardır. Bu türlerin bilinmesi müdahale açısından önem arz etmektedir. En sık karşılaşılan fare türlerinden ikisi, fındık faresi ve lağım faresidir.  Fındık faresi, genelde evlerin mutfaklarında, kilerlerde ortaya çıkan besinleri kemirerek hastalık bulaştırmaya sebep olabilecek fare türüdür. Lağım faresi ise, genelde apartman bodrumlarında, çatılarda yaşayan kemirgen yapısı sebebiyle zarar verebilecek türden farelerdir.

Fare İlaçlamanın Önemi

Farelerle amatör yöntemlerle mücadele etmek tavsiye edilen bir çözüm yolu değildir. Bu konuda profesyonel yardım almak, oluşabilecek zararlardan en kısa sürede kurtulmak anlamına gelmektedir. Unutulmamalıdır ki, fareler insanlara hastalıklar bulaştırabilecek, yaşam alanlarına, üretim araçlarına zarar verebilecek türden canlılardır. Bu konuda mutlaka uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Kurumumuz, bu doğrultuda müşterilerine 7/24 saat süresince uzman kişilerden oluşan kadrosuyla hizmet vermektedir. Herhangi bir saatte arayarak yardım almak istediğiniz konudaki sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.

Böcek İlaçlamada Profesyonellik Şart!

Böcek ilaçlamada profesyonellik şart! Neden mi? Çünkü haşereler sizin zannettiğinizden çok daha tehlikeli bir hal alabilirler. Örneğin etrafınızda sizlere saldırmadan dolaşan bir hamam böceğini düşünelim.. Herkesin hayatında defalarca karşılaştığı hamam böceği ile mücadele etmek için başvurduğu yollar vardır. Bu başvuru yöntemlerinin bulunma yerleri farklı olsa da hepsinin ortak bir özelliği vardır. O da kesinlikle faydasız olduklarıdır! Aktarlara giderek çeşitli bitkisel otların karışımdan haşere türlerine çözüm bulmaya çalışanlardan tutun da dışarıda Sağlık Bakanlığı izni almadan satılan sahte böcek ilaçları kullanan kişilere kadar süren bir mücadele girişimi başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. İşte tam da bu nedenle böcek ilaçlamada profesyonelliğin şart olduğunu anlarız. Modern böcek ilaçlama tekniklerinin ve işini özveri ile yapan personellerin bir araya gelerek yapmış oldukları böcek ilaçlama operasyonundan başarı ile ayrılacaktır. Çalıştığınız firmanın kalitesinden emin olmak için iyi bir pazar araştırması yapmanız yeterli olacaktır.

Çalıştığım Firmanın Kalitesini Nasıl Anlarım?

Çalışılan firmaların kalitesi haşere ile mücadelenin en önemli aşamasını oluşturmaktadır. Fakat birçok vatandaşımız bu konuda nasıl hareket edeceğini daha doğrusu en iyi firmayı nasıl tercih edeceğini bilmemektedir. Birkaç küçük ayrıntı ile profesyonel firma seçimini yapmanıza yardımcı olacak unsurları bir araya getirecek olursak;

 • Böcekleri etkisiz hale getirebilmek için en önemli kıstasımız böcek ilaçları olacaktır. Bu ilaçların Sağlık Bakanlığından onaylı olması şarttır.
 • Böcek ilaçlama işlemini gerçekleştirecek kişilerin bu konuda gerekli deneyime sahip olması gerekir. Personellerin eğitimli olması bu bağlamda önemlidir.
 • İlaçlama operasyonuna takılan personellerin gerekli tüm teçhizatları kullanması işindeki uzmanlığı anlamanızda önemlidir.
 • Firmanın hizmet öncesinde olduğu gibi hizmet sonrasında da müşterileri ile devamlı irtibat halinde kalması gerekir.

Vatandaşların yılların tek tercihi olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisimiz tüm kıstasları eksiksiz bir şekilde bünyesinde taşımaktadır. Hizmetimizden faydalanmak için bizleri aramanız yeterlidir.

Böcek İlaçlama Fiyatlarını Nasıl Öğrenirim?

Haşere sorununda önemli ayrıntılardan biri de böcek ilaçlama fiyatlarının ne kadar olduğudur. Manevi kayıpların yanında maddi zarara da uğramak istemeyen vatandaşlarımızın akıllarındaki sorulara yanıt bulması bağlamında ücretlendirme işleminde 2 sorunun yanıtı önemlidir. Bunlar;

 1. Yaşamış olduğunuz yerin büyüklüğü metrekare cinsinden ne kadardır?
 2. Yakınlarınızda çıkan haşerenin türü nedir ve ne yoğunluktadır?

Aldığımız yanıtların ardından ekonominize uygun olacak böcek ilaçlama fiyatları ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Akrepler Kabusunuz Olmasın!

Akrepler kabusunuz olmasın! Sadece bir kabus ile sınırlı kalmayan yanlış müdahale sonucunda insanların yaşamlarını kaybetmelerine neden olan akreplere karşı dikkatli olmakta fayda var. Sürüngen bir yapıya sahip olan akrepler her zaman insanlar üzerinde bir endişeye neden olmuştur. Genellikle akrep sokması vakaları ile adını duyuran bu haşerenin aslında bilmediğiniz birçok özelliği bulunmaktadır. Akrep ile mücadele etmek için hakim olmanız gereken özellikler genel olarak şu şekildedir;

 • Öncelikle akrepler tek başına yaşayan haşerelerden değildir. Yanında mutlaka bir eşi bulunmaktadır.
 • Arkalarında bulunan kuyrukları ile avlarına sinsice yaklaşır ve anlık bir hareket ile sokarak kanlarını emer.
 • Bir akrebi yok etmek zannedildiğinden daha zordur. Zira buz dolu bir kabın içinde 1 ay dondursanız dahi çözüldüğünde yaşamaya devam edecektir.
 • Zehirli bir yapıya sahip olduğu için saldırısına uğrayan kişilerin hayatlarını kaybetmelerine neden olabilir.

Evet, diğer haşerelerden en önemli farkı ölümcül risklere neden olmak olan akrep ile mücadele etmeye girişmek birçok sorunu beraberinde getirebilir. Yanlış bir müdahale sonucunda saldırısına uğradığınız akrepten kurtulmanın kesin yolu profesyonel böcek ilaçlama şirketlerinden geçmektedir.

Akrep Sokmasına Dikkat!

Akrep sokmasının nasıl bir etkiye sahip olduğunu biliyor musunuz? O küçük kuyruğu ile insanları soktuğunda yarattığı etki gücü inanılmaz bir boyuttur. Bu konuda maalesef deneyim yaşamış ya da bu haşereyi yakından tanıyan kişilerin vermiş olduğu bilgilere bakacak olursak akrep sokması 1000 arının aynı yeri aynı anda sokması ile eşdeğerdir! Okuduğunuz gibi benzetme korkunç fakat gerçek… Hayatınızın en kötü deneyimlerinden biri olacak akrep sokmasına maruz kaldı iseniz yapmanız gereken birkaç küçük detay hayat kurtarıcı olabilir. İşte o detaylar…

 • Akrep ile karşılaştığınızda soğukkanlı durmanın zor olduğunu biliyoruz. Fakat sakin olmak şart!
 • Saldırıya uğrayan yeriniz çok acıyabilir ancak zehrin vücudunuzda daha fazla hareket etmesini engellemek için sabit bir şekilde durmanız önemlidir.
 • Buz tedavisi ilk yardımların olmazsa olmazıdır. Bu durumlar akrepler için de geçerlidir. Sorunlu bölgeyi soğuk buzun etkisinde en az 15 dakika bekletin.

Bu ilk yardımların ardından yapmanız gereken ayrıntı ise derhal bir Sağlık Kuruluşu’na gitmektir. Uzman hekimlerin kontrolünde akrep sokması vakası tehlikesi geçirilebilir.

Bizlere 24 Saat Ulaşabilirsiniz

Tek haşere sorunu haşereler mi? Maalesef hayır… Doğada binlerce türü bulunan ve istisnasınız her biri insanlara zarar veren haşerelerden sizleri kurtarmak için bu yola çıkmış şirketimiz sektörde 20. Yılına giriyor. Haşere ve kemirgenin türü fark etmeksizin her zaman yanınızda olan firmamıza günün 24 saati ulaşabilirsiniz.

Haşerelerden Kurtulmak

Haşerelerden kurtulmak için her yolu denediniz fakat hala başarısız oldu iseniz en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Haşere ilaçlama faaliyetlerinde başarısız işe imza atmış Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisimizde görev alan alanında uzman isimlerden destek almanız için yapacağınız tek şey telefonlarımıza çağrı bırakmaktır. Yaşam alanlarınızda görülen haşerelerin binlerce türü bulunmaktadır. Haşere ve kemirgeneler için modern böcek ilaçlama yöntemleri kullanan firmamızda vatandaşların ekonomisine uygun ücretler belirlenir. Şirketimizi arayanların sıklıkla merak ettiği konular arasında geçen böcek ilaçlama fiyatları hesaplamalarında;

 • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
 • Yok edilecek haşerenin türü ve sayısı
 • Kullanılacak böcek ilacı miktarı etkilidir.

Haşerelerden kurtulmanızda en büyük destekçiniz olan şirketimiz yetkililerine İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Böcek İlaçlamada Kullanılan Yöntemler

Böcek ilaçlamada kullanılan yöntemler değişkenlik gösterse de her biri haşere kontrolünde etkilidir. Böceklerin bulunduğu ortamlarda derinlemesine etki sağlayan ve modern bir yapıya sahip olan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar halinde sıralanabilir. Bunlar;

 • Sıvı ilaçlama yöntemi
 • Jel ilaçlama yöntemi
 • Kokulu ilaçlama yöntemi
 • Kokusuz ilaçlama yöntemi
 • Fare istasyonları tekniği

Böcek ilaçlama operasyonları ile tüm haşereleri yaşamınızdan çıkarmak yeterli olmayacaktır. Bulunduğunuz yerde hijyeni sağlamak haşerelerin yeniden üremesini ciddi oranda azaltacaktır. Bu nedenle hijyen ve düzenli periyotlarda ilaçlama operasyonu sizi bu sorundan sonsuza kadar kurtaracaktır.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Firmaları

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmaları araştırması yaptığınızda karşınıza çıkan firmamızda böcek ilaçlama faaliyetleri büyük bir titizlik ile uygulanır. Haşerelerin yok edilmesinde kullandığımız böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı olduğu gibi malzemelerimiz son derece kalitelidir. Operasyon sırasında eğitimli olan personellerimizin izlediği aşamalar sayesinde haşereler kısa bir sürede yaşamınızdan çıkacaktır. Türkiye’de görülen bütün haşereler üzerinde etki gösteren ve ihtiyacımız olan metaryalleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Alanında uzman olan personeller
 • İnsan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar
 • Maske, tulum ve eldiven
 • Modern böcek ilaçlama yöntemleri

Yukarıda saymış olduğumuz her bir detaya eksiksiz sahip olan firmamız yılın 365 günü hizmet göstermektedir. Uygun ödeme koşullarımızdan faydalanmak ve haşerelerden kurtulmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

 

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama zararlı haşere ve kemirgenlerin etkisiz hale getirilmesi için profesyonellerce uygulanan bir operasyondur. Doğa ortamından evlerimizin içine kadar ulaşan birçok böcek türü, zaman zaman çoğumuzun ortak sorunu olmaktadır. Çünkü böcekler etrafımızda hızla yayılarak çeşitli zararlara neden olurlar. Böceklerden kurtulmak için en etkili çözüm yolunu böcek ilaçlama firmaları sunmaktadır. Firmamızın 20 yıllık deneyimi ve;

 • Alanında uzman personeller
 • Kaliteli teçhizatlar
 • Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları

Sayesinde yok edemeyeceğimiz haşere bulunmamaktadır. Zeytinburnu böcek ilaçlama servisimiz profesyonel uygulamaları ile görev başındadır. Böceklerin üremesine fırsat tanımadan en kısa sürede yuvalarını tespit etmekteyiz. Haşerelerin yuvasına ulaşarak ilacın temas etmesini profesyonel ilaçlama yöntemlerimizle sağlamaktayız. Böylece böcekler yaşam alanlarınızdan tamamıyla arınır. Böcek ilaçlaması mutlaka tüm alanlara profesyonel kişiler tarafından uygulanmaktadır. Aksi uygulamalar insan sağlığı üzerinde olumsuz etki sağlamaktadır.

Böcek İlaçlama Teknikleri

Böcek ilaçlama teknikleri haşerelerin kansız ve modern bir şekilde yok edilmesini sağlayan uygulamaların tümünü kapsar. Haşere istilasına uğramış alana ve böceğin türüne göre değişkenlik gösteren;

 • Sisleme ilaçlama yöntemi
 • Buharlama ilaçlama yöntemi
 • Püskürtme ilaçlama yöntemi
 • Sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare istasyonları/ Toz ilaçlama

İlaçlama tekniklerimiz ilaçlama servislerimiz tarafından uzman ilaçlama personellerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamamız böcek ilaçları ile uygulanmaktadır. Böcekler ile mücadele kabusunuz olmasın çözüm daima Zeytinburnu ilaçlama servisiyle mümkündür.

En Çok Görülen Haşere Türleri;

Ağaç böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar

Böcek ilaçlama uygulamalarımız tüm böcek türlerini kapsamakta olup daima başarılı sonuçlara ulaşmamaktadır. İlaçlama servislerimize iletişim numaralarımızdan günün 24 saati ve haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Böceklerin ev, işyeri, apartman, bahçe, park gibi birçok alanda etrafımızda dolaşması sağlığımızı olumsuz olarak etkileyebilir. Aynı zamanda eşyalarımızın ve bütçemizin de zarar görmesine neden olan böcekler, günden güne üreyerek önlem alınmadığı takdirde yayılmaya başlarlar. İlaçlama hizmeti ile böceklerin olmadığı sağlıklı ve huzurlu alanlarda yaşayabilirsiniz.