Apartman İlaçlama

apartman-ilaclama

Apartman ilaçlama insanların toplum düzenine geçtiği günden bu yana gerekli olan bir ilaçlama operasyonudur. Hayatı ve yaşadığımız yeri paylaştığımız insanların bir arada yer aldığı apartmanlarda günlük ilişkilerimizi sürdürürüz. Merdivenlerden yürürken ya da asansörü kullanırken karşılaştığımız komşularımız ile tokalaştığımızda bile virüslerin bulaşma durumu vardır.

Virüsler ile beraber apartmanlarımıza yerleşen böcekler haşerelerin çoğalmasında büyük bir etkiye sahiptir. Bahçelerden ya da dışarıdan gelen haşerelerin apartmanlarımıza girmesi demek bir sonraki duraklarının evlerimiz olduğu gerçeği unutmayın. Kapınızı açtığınızda içeri girme fırsatı bulan haşerelerden arınmak için apartman ilaçlama operasyonuna başvurmanız gereklidir.

Sürüngen, uçan ya da kemirgen yapıda olan haşere türünüz ne olursa olsun böcek ilaçlama operasyonlarımız ile bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Haşerelerin apartmanınızı istila etmemesi için şirketimiz tarafından yürütülen operasyonlardan indirimli fiyatlar ile yararlanmak adına bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

apartman-ilaclama

apartman-ilaclama

Apartman İlaçlama Nasıl Yapılır?

Apartman ilaçlama nasıl yapılır? Apartman ilaçlama uygulaması belirli aşamalardan oluşur. Keşif, karar ve uygulama olarak adlandırılan bu süreç bizimle iletişime geçmeniz ile başlamış olur. Firmamız yetkilileri ile görüşme sağladıktan sonra karar verdiğimiz bu süreçte haşereleri yaşamınızdan çıkarmayı sağlarız. Peki, apartman ilaçlama nasıl yapılır?

  • Apartmanlar kapalı alanlara girdiği için ilaçlamaya başlamadan önce ön hazırlık yapılmadan işleme başlanmaz.
  • İlaçlama sırasında apartmanın içinde personellerimiz dışında kimsenin olmaması tercihimizdir.
  • Apartmanda bütün herkesin temas ettiği eşyalar kaldırıldıktan sonra ilaçlama yöntemine göre bir çalışma başlatılır.
  • Hepsi etkili olan böcek ilaçlama yöntemleri en etkili böcek ilaçları ile haşereleri kökünden kazır.

Bütün ilaçlama mekanlarında olduğu gibi apartmanda yapılan çalışma sonucunda da iyi bir temizliğe başvurmak haşerelerin tamamından kurtulmanız için gereklidir. Son aşama ile beraber yaşadığınız apartman haşerelerden arındırılmış olacak ve eski gündelik yaşamınıza geri dönebileceksiniz.

Apartmanda Haşere Neden Oluşur?

Apartmanda haşere neden oluşur? Apartmandaki haşerelerin bulunma nedeni birden fazla faktöre bağlı olabilir. Havalandırılması yapılmayan bir apartmanda haşerenin bulunması mümkün olduğu gibi temizliği tam olarak sağlamamak da nedenlerden biri olarak karşımıza çıkabilir. Kalabalık insan gruplarının bulanabildiği bu yerlerde temizlik işlerini yürütmek tek başına yeterli olmayacaktır. Bunun yanında uzman böcek ilaçlama operasyonlarına başvurmak şarttır.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir