Bit İle Mücadele Yöntemleri Nelerdir?

Bit İle Mücadele Yöntemleri Nelerdir

Bit ile mücadele yöntemleri nelerdir? Bit ile mücadele ederken genellikle saç biti olarak düşünülen bu haşere, sadece saçlarda değil çoğu zaman evlerde ve tahmin edemeyeceğimiz kadar çok fazla yerde olabilmektedirler. İnsan derisini ısırarak beslenen bitler, çok büyük kaşınmaya da yol açarlar. Bitler aktif haldeyken ısırılan bölgeleri kaşımak, deri üzerinde büyük yaralara, kabuklanmalara hatta kanamalara da yol açabilmektedir. Aynı zamanda pireler saniyede bile 2-3 kişiye bulaşabilecek niteliktedir. Bit ilaçlama uygulamasını saçlarına yağmayan vatandaşımız kalmamıştır. Fakat sadece kişisel bakımınızı sağlayarak değil çevrenizde de bit sorununa kalıcı çözüm üretmek için profesyonel böcek ilaçlama şirketleri ile ortak bir çalışma yürütmelisiniz.

Bitler Nerelerde Bulunabilir?

Bitler nerede bulunabilir? Herkes saçlarda ve kafa derisinde olduğunu iddia etse de bu haşereler;

  • Kıyafetlerimizde, koltuklarda, yastıklarda ve yataklarda, kuaför koltuklarında, taraklarında ve havlularında, otel ve motel gibi işletmelerin yataklarında, toplu taşıma araçlarında ve daha pek çok bölgede bulunabilmektedirler.
  • Özellikle çocuklarda sınıf içinde, toplu taşımalarda çok yoğun saatlerde bitler aktif olarak çoğalmakta ve başkalarına bulaşmaktadır.

Bit ile mücadele yöntemleri araştırması yaparak amatör yollara başvuran kişilerin başarısızlıkla ayrılacağı bu uğraştan kurtulmaları için firmamız 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Bit İlaçlama

Kafa derimizdeki bitlerden kurtulmak için yapmamız gereken ilk şey bit şampuanı almaktır. Böylece bitler tamamen temizlenmiş olur. Ama evin içine bulaşan bitleri bu noktada kimse dikkate almaz. Aynı yatağa, yastığa yatıldığında yeniden bitlenme görülmektedir. Bu durumda da uygun böcek ilaçlama yöntemleri ile bit şikayeti olunan evin ilaçlaması gerekmektedir. Bunu da ancak bir böcek ilaçlama firması yapabilmektedir.

  • Ev İlaçlama
  • İşyeri İlaçlama
  • Otel İlaçlama
  • Hastane İlaçlama
  • Okul İlaçlama
  • Restoran İlaçlama
  • Bahçe İlaçlama
  • Site İlaçlama

Çalışmalarını yapan firmamız tüm mekan ve haşerelerde kesin çözüm sunmaktadır. Böcek ilaçlama Zeytinburnu olarak böcek ilaçlama şirketleri içinde, uyguladığımız kusursuz ve garantili yöntemlerle en çok tercih edilen firmayız. Tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve bize ulaşabilmek için iletişim numaralarımızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir