Böcek İlaçlama Firmaları

bocek-ilaclama-firmaları

Böcek ilaçlama firmaları başı haşereler ile dertte olan birçok vatandaşımızın özel araştırma alanına giriyor. Böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isteyen pek çok kişinin kafasını en çok karıştıran şeylerden biri, evini veya herhangi bir mekanı hangi ilaçlama servisinden hizmet alarak ilaçlatacağıdır.  Çünkü piyasada sayısı yüzleri bulan böcek ilaçlama firmaları bulunmakta ve hangisinin kurumsal hangisinin merdiven altı hizmet vermekte olduğu pek çok kişi tarafından bilinememektedir. Bu bağlamda iyi bir ilaçlama firmasında olması gereken özellikleri sizlere sıralayabiliriz;

 • Ciddi ve kurumsal bir firma olmalı,
 • Kullanılan böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı olmalı,
 • İlaçlama hizmetini uygulayacak personeller mutlaka alanında eğitim almış, tecrübe sahibi, güvenilir kişiler olmalı,
 • İlaçlama sürecinde, öncesi ve sonrasında mutlaka en detaylı bilgiler sizlere verilmeli,
 • Çağrı merkezleri 24 saat açık olmalı,
 • İşlem bitiminde haşerelerden kurtulacağınızın garantisini vermeli,
 • Uyguladıkları yöntem ve teknikler kesinlikle modern ve pratik olmalı,
 • Fiyat politikaları çok ucuz olmadığı gibi çok pahalı da olmamalı,
 • Mutlaka öncelikli olarak sizlerin sağlığını gözetmelidir.

Saydığımız tüm bu özellikleri alanında tek başına bünyesinde taşıyan Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız, en kaliteli ve kusursuz ilaçlama uygulamaları ile sizlerin her daim yanındadır.

Neden Profesyonel Bir Firma?

Neden profesyonel bir firma? Asla kurumsal olmayan, bakanlıklardan onaylı belgelere sahip olmayan böcek ilaçlama firmaları ile anlaşma yapmamalısınız. Hem sağlığınızdan hem vaktinizden hem de paranızdan olmamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz her zaman hizmetinizdedir. Dilerseniz böcek ilaçlama talep formlarımızı doldurarak bizlerin size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Kalitesiz ve sıradan böcek ilaçlama şirketlerinin aksine bütün prosedürleri eksiksiz bir şekilde yerine getiren firmamız uzman ve güler yüzlü kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Böcek İlaçlama Ücretleri Ne Kadardır?

Böcek ilaçlama ücretleri ne kadardır diyerek telaşla bizleri arayan müşterilerimizi sakinleştirdikten sonra kendilerine birkaç soru yöneltiyoruz. Almış olduğumuz yanıtların ardından kullanacağımız ekipman ve böcek ilaçları miktarı ortaya çıkıyor ve maliyet belirlenmiş oluyor. Sormuş olduğumuz;

 1. Yaşadığınız yerin metrekare cinsinden büyüklüğü ne kadardır?
 2. Karşılaştığınız haşerenin türü ve sayısı ne kadardır?

Sorularının ardından ekonomik ve bütçenizi aşmayacak böcek ilaçlama fiyatları ile haşerelerden kurtulmanız mümkün olacaktır.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir