Böcek İlaçlama Servisi

bocek-ilaclama-servisi

Böcek ilaçlama servisi haşerelerin imha edilmesinde modern ve kaliteli teçhizatlar kullanan kurumsal yapılardır. Fakat kurumsal kimliğe uygun olarak hareket etmeyen, insanların sağlığını hiçe sayan ve sahte böcek ilaçları kullanan firmaların sayısı maalesef azımsanmayacak kadar fazladır.

Böcekler küçük canlılar olduğu için yok edilmelerine yönelik uygulanan işlemi de oldukça basit gören insanlar olabilir. Fakat böcek ilaçlama işlemi asla kolay bir işlemden ibaret değildir. Kaliteli bir ekip ve deneyim isteyen bu süreçte başarılı olmak için işin uzmanları ile çalışmanız şarttır.

Böcek ilaçlama servisi olarak kendini tanıtan ve piyasanın altında fiyatlar belirterek sahte ilaçlar kullanan firmalar ile çalışmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Böcek ile mücadele aşamasında yapacağınız en yanlış şey sıradan bir firma ile iletişime geçmek olacaktır. Böcek ilaçlama servisleri hakkında yapacağınız araştırma sırasında şu unsurlara dikkat etmeniz sizlerin yararına olacaktır. Bunlar;

 • Kurumsal kimliğe sahip olan bir firmanın öncelikle kullandığı böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı olmalıdır.
 • Ekibinde yer alan ilaçlama personelleri kesinlikle deneyimli ve kendi alanlarında eğitime sahip olmalıdır.
 • Şirketten evinize ilaçlamaya gelen personelin maske, tulum ve eldiven gibi başlıca teçhizatları kullanması önemlidir.
 • Firmanın sizden önce çalıştığı firmalardan sağlam referanslara sahip olması güvenirliğini test etmenizde bir diğer unsurdur.

Böcek ilaçlama servisleri arasında tercih yapmakta zorlanıyor ve kararınızı bir türlü veremiyorsanız uzman kadrosu ile sektörde kendi markasını yaratmış firmamız ile iletişime geçebilir, profesyonel destek alabilirsiniz.

 

Böcek İlaçlamanın Zamanı Yok!

bocek-ilaclama-servisi

bocek-ilaclama-servisi

Böcek ilaçlamanın zamanı yok çünkü böceklerin çoğaldığı mevsimlerde bir farklılık yok. Sıcaklıkların yükselmesiyle beraber haşerelerin çoğaldığı doğrudur. Fakat bu durumda haşerelerin soğukların başlamasıyla beraber son bulacağı anlamına gelmez. Her dönem ve mekanda yayılma faaliyeti gösteren böceklerden kurtulmak için böcek ilaçlama operasyonuna başvurmak şarttır. Bu bağlamda mekan ve zaman fark etmeden çalışmalarını sürdüren firmamızda gerçekleştirilen çalışmalar;

 • Ev İlaçlama
 • Okul İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Site İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Apartman İlaçlama

Olarak adlandırılabilir. Hizmet öncesi ve sonrasında müşterileri ile iletişim halinde kalan ve böcek ilaçlamanın tek adresi haline gelen firmamıza ulaşmak artık çok daha kolay.

Günün Her Saati Kesintisiz Hizmet

Günün her saati kesintisiz hizmet sloganı ile hareket eden firmamız kendi alanında sayısız işe imza atmıştır. Kaliteli hizmetin yanında gündüz gece çalışan firmamızın bünyesinde görev alan bütün personeller müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir