Böcekler Kabusunuz Olmasın!

bocekler-kabusunuz-olmasin

Böcekler kabusunuz olmasın! Bir böcek benim nasıl kabusum olabilir? Diye düşünmeyin. Bir böcek sizlere sadece dolaşarak bile zarar verebilir. Nasıl mı? Saldığı mikroplar yoluyla. Böcekler tıpkı diğer canlılar gibi farklı niteliklere sahiptir. Evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız ve aynı zannettiğimiz bu haşereler beraberinde farklı çeşitlerin türemesine de neden olabilir.

Bir böceğin bulunduğu yerde yok edilmemesi durumunda 20 farklı böcek türünün oluşabileceğini çoğu kişi bilmiyordur. Fakat kontrol altına alınmayan ve gerekli müdahalelerin yapılmadığı böcek ile mücadele etmek için teknolojinin gücünden faydalandık. Haşerenin taşıdığı özellik ya da çıkmış olduğu yer arasında hiçbir farklılık gözetmeyen firmamız böcek ilaçlama çalışmalarında yüzlerce tecrübeye sahiptir. Böceklerin karşınıza çıktığı andan itibaren yapacağınız ilk şey;

  • Bulunduğunuz yeri karantina altına almaktır. Haşerelerin sizlere daha fazla zarar vermesine izin vermeden yaşadığınız yerden uzaklaşmaya çalışın.
  • Böcek ilaçlama sektöründe iyi bir araştırma yapın. İşini iyi yapan firmaların sizlere sunduğu vaatlere bakın.
  • Firmanın operasyona başlamadan önce sizlere belirteceği aşamalara harfiyen uyun.
  • Böcek ilaçlama işlemi ile haşereleri yok eden personellerimizin ardından detaylı bir temizlik ile kalan kalıntıları yok edin ve daha sonra rutinlerinize dönün.

Böceklerin kabusunuz olmasını istemiyor ve sağlıklı bir ortamda yaşamak istiyorsanız profesyonel bir kadrodan oluşan şirketimiz ile 7 gün 24 saat irtibat haline geçebilirsiniz.

bocekler-kabusunuz-olmasin

bocekler-kabusunuz-olmasin

En Etkili Böcek İlaçları

En etkili böcek ilaçları aktarlarda satılan bitkisel ilaçlar olmadığı gibi dışarıdan satın aldığınız sahte ilaçlar da değildir. En etkili böcek ilaçları böcek ilaçlama şirketleri tarafından kullanılan Sağlık Bakanlığı onaylı karışımlardır. Tahmin ettiğiniz gibi her haşereye aynı ilaç kullanılmaz. Fare zehri kemirgen grup için kullanılırken, jel ilaçlar hamam böceği türüne uygulanır. Sağlığınızı riske atacak kalitesiz ilaç kullanımında oldukça hassas olan firmamız ile bütün iletişim kanallarından irtibata geçebilirsiniz.

Bizleri Her Zaman Arayabilirsiniz

Haşerelerin çoğalma döneminde belirsizlik olduğu gibi saati de belirsizdir. Bu konunun bilincinde olan firmamız işlerin aksamaması ve rutin yaşam düzeninin sekteye uğramaması adına günün 24 saati hizmet vermeyi görev bilmiştir. Haşere evinizde, iş yerinizde ya da dışarıda bulunmuş olsun, Çağrı Merkezimize çağrı bırakın sizlere en kısa sürede dönüş yapalım.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir