restoran-ilaclama

Restoran İlaçlama

Restoran ilaçlama gıda ve hizmet sektöründe görev alan işyerleri için olmazsa olmazdır. Bu durumu empati yaparak kavramanız daha kolay olacaktır. Şöyle bir düşünün dışarıda güzel vakit geçirmek ve yemek yemek istiyorsunuz. Bunun için bildiğiniz ya da tesadüf sonucu karşılaştığınız restoranları tercih edeceksinizdir. Bu yerlerde yemek yeme ihtiyacının yanında kaliteli bir hizmet almayı beklemenizse sizin en doğal hakkınız. Piyasada görev alan sektör çalışanlarının bu gereksinimlerin farkında olarak hareket etmesi ve talepleri uygulaması önem teşkil eder. Restoranların istisnasız tümünde düzenli periyotlar ile restoran ilaçlama uygulamasına başvurulması bir gerekliliktir. Bunun yanında restoranınızı haşerelerden arındırmak için aşağıda sıralayacağımız adımlara dikkat etmelisiniz. İşte o adımlar…

 • Restoran ve yemek hizmetinin sunulduğu bütün işletmelerde titiz olmak baş koşuldur.
 • Çalışanların kişisel bakımına özen göstermesi ve çalışma yerini temiz tutması müşteri portföyünü genişletmede öneme sahiptir.
 • Yiyeceklerin açıkta bırakılmaması, masaların titiz bir şekilde temizlenmesi, havalandırma ve günlük temizliğin yapılması şarttır.

Ve en önemlisi başta da belirttiğimiz gibi böcek ilaçlama uygulamalarını aksatmadan profesyonel bir firmaya yaptırmaktır.

restoran-ilaclama

restoran-ilaclama

Restoran İlaçlamasında Profesyonellik Şart!

Restoran ilaçlamasında profesyonellik şart! Restoranlar hijyen koşullarının eksiksiz bir şekilde yürütülmesi gereken yerlerdir. Aksi durumda restoranlar kirlerin biriktiği ve akabinde haşerelerin türediği bir yer halini alır. Bu da çalışanlar başta olmak üzere şirketin bütün müşterilerinin hayati risk yaşamasına neden olur. Böyle bir risk ile karşı karşıya kalmamak adına böcek ilaçlama işlemi yaptırmak üzere böcek ilaçlama şirketleri ile çalışmak şarttır. Ancak önemli bir ayrıntı ile.. Profesyonel firmaların yanında piyasada fırsattan yararlanmak için sahtekar yollara başvuran şirketler de bulunmaktadır. Müşteri olarak bu durumun bilincinde olmalı ve sektör araştırması yapmadan anlaşma sağlamamanızı tavsiye ederiz.

Restoran İlaçlamanın Tek Adresi

Restoran ilaçlamanın tek adresi olarak göstereceğimiz firmamızda bütün haşereler ile mücadele edilmektedir. İşletmenizde türeyen haşerenin türünün bir öneminin olmadığı firmamızı aradığınızda sorduğumuz sorulara doğru yanıt vermeniz yeterlidir. Uzman personellerimiz tarafından yapılan keşif çalışmaları sonrasında neticeye varan böcek ilaçlama yöntemleri ile haşerelerin kökünü kazıyarak sizleri günlük rutininize döndürüyoruz. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

haserelerden-kurtulmak

Haşerelerden Kurtulmak

Haşerelerden kurtulmak için her yolu denediniz fakat hala başarısız oldu iseniz en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Haşere ilaçlama faaliyetlerinde başarısız işe imza atmış Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisimizde görev alan alanında uzman isimlerden destek almanız için yapacağınız tek şey telefonlarımıza çağrı bırakmaktır. Yaşam alanlarınızda görülen haşerelerin binlerce türü bulunmaktadır. Haşere ve kemirgenler için modern böcek ilaçlama yöntemleri kullanan firmamızda vatandaşların ekonomisine uygun ücretler belirlenir. Şirketimizi arayanların sıklıkla merak ettiği konular arasında geçen böcek ilaçlama fiyatları hesaplamalarında;

 • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
 • Yok edilecek haşerenin türü ve sayısı
 • Kullanılacak böcek ilacı miktarı etkilidir.

Haşerelerden kurtulmanızda en büyük destekçiniz olan şirketimiz yetkililerine İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Böcek İlaçlamada Kullanılan Yöntemler

Böcek ilaçlamada kullanılan yöntemler değişkenlik gösterse de her biri haşere kontrolünde etkilidir. Böceklerin bulunduğu ortamlarda derinlemesine etki sağlayan ve modern bir yapıya sahip olan böcek ilaçlama yöntemleri başlıklar halinde sıralanabilir. Bunlar;

 • Sıvı ilaçlama yöntemi
 • Jel ilaçlama yöntemi
 • Kokulu ilaçlama yöntemi
 • Kokusuz ilaçlama yöntemi
 • Fare istasyonları tekniği

Böcek ilaçlama operasyonları ile tüm haşereleri yaşamınızdan çıkarmak yeterli olmayacaktır. Bulunduğunuz yerde hijyeni sağlamak haşerelerin yeniden üremesini ciddi oranda azaltacaktır. Bu nedenle hijyen ve düzenli periyotlarda ilaçlama operasyonu sizi bu sorundan sonsuza kadar kurtaracaktır.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Firmaları

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmaları araştırması yaptığınızda karşınıza çıkan firmamızda böcek ilaçlama faaliyetleri büyük bir titizlik ile uygulanır. Haşerelerin yok edilmesinde kullandığımız böcek ilaçları Sağlık Bakanlığından onaylı olduğu gibi malzemelerimiz son derece kalitelidir. Operasyon sırasında eğitimli olan personellerimizin izlediği aşamalar sayesinde haşereler kısa bir sürede yaşamınızdan çıkacaktır. Türkiye’de görülen bütün haşereler üzerinde etki gösteren ve ihtiyacımız olan metaryalleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Alanında uzman olan personeller
 • İnsan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar
 • Maske, tulum ve eldiven
 • Modern böcek ilaçlama yöntemleri

Yukarıda saymış olduğumuz her bir detaya eksiksiz sahip olan firmamız yılın 365 günü hizmet göstermektedir. Uygun ödeme koşullarımızdan faydalanmak ve haşerelerden kurtulmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

uyuz-bocegi-ilaclama

Uyuz Böceği İlaçlama

Uyuz böceği ilaçlama operasyonunda steril bir ortam yaratma ve gerekli teçhizatları eksiksiz bir şekilde temin etmek esastır. Haşereler oldukça farklı türde ve cinste olan, birbirlerinden gerek ayak sayıları gerek renkleri bakımından da oldukça ayrı olan, hayvanlar familyasının yüzde doksanlık bir kısmını oluşturan canlılardır. Uyuz böcekleri de hayvanlar familyasının en değişik ve tehlikeli türlerinden biridir. Kaşınma ve akabinde gerçekleşen alerjik reaksiyonları önlemek için uyuz böceği ilaçlama operasyonuna başvurmak şarttır. Uyuz böceği ile mücadele etmek için bizlere yardımcı olacak uyuz böceği özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Uyuz böceği, adını bulaştırdığı hastalıktan almaktadır.
 • İnsan ve hayvanlarda olabilen uyuz hastalığı, cilt ve deri hastalıklarından biridir. Tıpkı akar, mayt ve mite gibi uyuz böcekleri de insan derisi ile beslenen haşerelerdendir. Bu nedenle de bu grup organizma olarak adlandırılır.
 • İnsan derisi üzerinde kanallar açarak ilerleyen ve ilerlemeleri boyunca yumurtlarını bırakan bu haşereler gözle görünmeyecek kadar küçüktür.

Uyuz böceğinin neden olduğu hastalık ve sorunları ortadan kaldırmak için böcek ilaçlama şirketleri arasında kendi markasını yaratmış firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Uyuz Hastalığına Dikkat!

Uyuz hastalığı ise bulaşıcı olduğu gibi, deri üzerinde de oldukça hızlı yayılabilen bir hastalıktır. Mutlaka tedavi edilmesi gerekir. Tedavi süreci 3 hafta gibi bir sürede yüzde yüze kadar iyileşmektedir. Tedavi kremle yapılmaktadır. İleri durumlarda ağızdan alınan ilaçlar da tedaviye eşlik edebilir. Uyuz böceği ısırmasında ve tüm haşere ısırmalarında mutlaka bir sağlık biriminden yardım alınmalıdır.

Tedaviye ek olarak böcek ilaçlama hizmeti de alınmalı, hastanın kaldığı ev mutlaka ilaçlanmalıdır. Uyuz böceği ilaçlama işlemleri mutlaka alanında kurumsal bir firma tarafından yapılmalıdır.

Kalite ve Kurumsallığın Tek Adresi

Zeytinburnu Böcek İlaçlama şirketinin sunduğu tüm haşere faaliyetleri alanında en uzman kadrosu ve en kaliteli ilaçlarla hazırlanan modern yöntemlerden oluşmaktadır. Bizlere her zaman ulaşabilmeniz için çağrı merkezlerimiz ve müşteri temsilcilerimiz daima hizmetinizdedir. Firmamız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı böcek ilaçları kullanmaktadır. Nadir böcek ilaçlama firmalarından biri olmakla birlikte, ilaçlama sonunda da sizlere garantili sonuçları sunmaktadır. Haşereleri hayatınızdan tamamen çıkarmak için sizlere önerimiz periyodik ilaçlama hizmetlerine sahip olmanızdır.

bocek-ilaclama

Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama zararlı haşere ve kemirgenlerin etkisiz hale getirilmesi için profesyonellerce uygulanan bir operasyondur. Doğa ortamından evlerimizin içine kadar ulaşan birçok böcek türü, zaman zaman çoğumuzun ortak sorunu olmaktadır. Çünkü böcekler etrafımızda hızla yayılarak çeşitli zararlara neden olurlar. Böceklerden kurtulmak için en etkili çözüm yolunu böcek ilaçlama firmaları sunmaktadır. Firmamızın 20 yıllık deneyimi ve;

 • Alanında uzman personeller
 • Kaliteli teçhizatlar
 • Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları

Sayesinde yok edemeyeceğimiz haşere bulunmamaktadır. Zeytinburnu böcek ilaçlama servisimiz profesyonel uygulamaları ile görev başındadır. Böceklerin üremesine fırsat tanımadan en kısa sürede yuvalarını tespit etmekteyiz. Haşerelerin yuvasına ulaşarak ilacın temas etmesini profesyonel ilaçlama yöntemlerimizle sağlamaktayız. Böylece böcekler yaşam alanlarınızdan tamamıyla arınır. Böcek ilaçlaması mutlaka tüm alanlara profesyonel kişiler tarafından uygulanmaktadır. Aksi uygulamalar insan sağlığı üzerinde olumsuz etki sağlamaktadır.

Böcek İlaçlama Teknikleri

Böcek ilaçlama teknikleri haşerelerin kansız ve modern bir şekilde yok edilmesini sağlayan uygulamaların tümünü kapsar. Haşere istilasına uğramış alana ve böceğin türüne göre değişkenlik gösteren;

 • Sisleme ilaçlama yöntemi
 • Buharlama ilaçlama yöntemi
 • Püskürtme ilaçlama yöntemi
 • Sıvı ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare istasyonları/ Toz ilaçlama

İlaçlama tekniklerimiz ilaçlama servislerimiz tarafından uzman ilaçlama personellerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı uygulamamız böcek ilaçları ile uygulanmaktadır. Böcekler ile mücadele kabusunuz olmasın çözüm daima Zeytinburnu ilaçlama servisiyle mümkündür.

En Çok Görülen Haşere Türleri;

Ağaç böceği, kene, pire, tahta kurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar

Bahçelievler böcek ilaçlama uygulamalarımız tüm böcek türlerini kapsamakta olup daima başarılı sonuçlara ulaşmamaktadır. İlaçlama servislerimize iletişim numaralarımızdan günün 24 saati ve haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Böceklerin ev, iş yeri, apartman, bahçe, park gibi birçok alanda etrafımızda dolaşması sağlığımızı olumsuz olarak etkileyebilir. Aynı zamanda eşyalarımızın ve bütçemizin de zarar görmesine neden olan böcekler, günden güne üreyerek önlem alınmadığı takdirde yayılmaya başlarlar. İlaçlama hizmeti ile böceklerin olmadığı sağlıklı ve huzurlu alanlarda yaşayabilirsiniz.

bahce-ilaclama

Bahçe İlaçlama

Bahçe ilaçlama doğanın bize sunmuş olduğu güzellikleri yok etmemek ve daha sağlıklı bir ortamda yaşamak için gerekli olan bir uygulamadır. İnsanların büyük bir çoğunluğu evinin bulunduğu yerde bir bahçesinin olmasını ister. İç huzuru sağlayan ve doğal güzellik oluşturmanın yanında sağlığımıza da olumlu etki eden bahçelerin iyi bir şekilde korunması şarttır. Çünkü toprak ve bitkilerin bulunduğu bu alanlar açık havanın da etkisi ile sürekli olarak haşere istilasına uğrar. Bahçesinde bitki ya da meyve yetiştirenlerin sıklıkla karşılaştıkları haşere sorunu tedbir alınmadığı taktirde büyük sorunlara neden olabilir. Çünkü haşerelerin bahçeden bir sonraki adresi özel yaşam alanımız olan evlerimizdir. Dışarıdan evlere doğru bir ilerleyişte bulunan haşereler tek bir gruba indirgenemez. Sayısı binleri aşan ve özellikleri ile farklılık yaratan haşerelerin istisnasız tümü insanlara zarar verir.

Bahçe ilaçlama ihtiyacı da tam olarak buradan gelir. Ağaçların köklerinden yukarıya doğru ilerleyen haşereleri önlemek için ağaçların gövdelerine kireç sürüldüğünü hepimiz bilmekteyiz. Fakat bu uygulama tek başına asla yeterli olmaz. Haşerelerin ilerleyişini durdurmada yetersiz kalan bu işlemin yanında böcek ilaçlama uygulamasını da dahil etmek şarttır. Fakat bahçe ilaçlama bütün firmalar ile yapılabilecek bir işlem değildir. Zira sektörde güvenilir firmaları bulmak da oldukça zordur.

bahce-ilaclama

bahce-ilaclama

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Firma güvenirliğini test etmek ve sonucundan emin olmayı istemek tüketicilerin en doğal hakkıdır. Belirli bir ücret karşılığında hizmet aldığı firmadan emin olmayı isteyen kişilerin bazı faktörlere dikkat etmesi daha sonrasında yaşanabilecek sorunları önlemede büyük bir öneme sahiptir. Bahçe ilaçlama ve diğer tüm haşere ilaçlama operasyonlarında firmalar ile çalışırken aşağıda sıralayacağımız unsurlara dikkat etmenizde fayda var. İşte o unsurlar…

 • Firmaların sizler ile görüşürken Garantili Hizmet sözünü verebilmelerini istemeniz önceliğiniz olsun.
 • Şirkette yer alan personellerin (Özellikle operasyona katılacak olanların)ilaçlama konusunda eğitimli olmaları gerekir.)
 • Şirketin sizden önce hizmet verdiği müşterileri referans olarak göstermesi müşteri memnuniyetini sağlayıp sağlamadıklarını anlamanızda yardımcı olacaktır.

Bunların yanında sektörde yapmış olduğunuz çalışmalar sonrasında uzun yıllar deneyime sahip olan şirketleri tercih etmenizi öneririz.

Hizmet Verdiğimiz Semtler

Zeytinburnu merkezli olarak kurulan firmamız bundan 20 yıl önce bölgesel faaliyetlerini sürdürüyordu. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasının ardından hizmet çıtasını; İzmir, İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçelerine yayan firmamız yeni yerleri bünyesine dahil etmeye devam ediyor.

tahtakurusu-ilaclama

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu ilaçlama Sağlık Bakanlığından onaylı tahtakurusu ilacı ile aşamalarını yaptığımız bir operasyondur. Tahtakurusu böcekleri, adından da anlaşıldığı üzere genellikle tahta içlerinden bulunan, tahtaları kemirerek hayatını sürdüren ve insan, kedi, köpek ve kuş gibi canlıları ısırabilen bir haşeredir. Tahtakurusu ilaçlama şirketimizin de en sık şikayet aldığı haşerelerden olan tahtakurusu böceği ile mücadele etmek de oldukça zordur. Tahtakurusu ve diğer haşereleri kontrol altına alan firmamız birçok mekanda çalışma yapmaktadır. Mekanları ile beraber adlandırılan böcek ilaçlama faaliyetlerini şu başlıklar altında toplamak mümkündür;

 • Ev İlaçlama
 • Otel İlaçlama
 • İşyeri İlaçlama
 • Hastane İlaçlama
 • Restoran İlaçlama
 • Arsa İlaçlama
 • Bahçe İlaçlama
 • Eczane İlaçlama

Tahtakurusunun tek bir mekanda çıkmayacağını bilen firmamız bütün mekanlarda haşere ve kemirgenlere karşı mücadelesini sürdürmektedir. Bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

Tahtakurusu Böceklerinin Özellikleri

Tahtakurusu böceklerinin özellikleri sıkça karıştırılan tahtakurdu arasındaki farkı anlamamız için yardımcı olacaktır. Tahtakurusu ilaçlama faaliyetlerinde yakından gözlemlediğimiz tahtakurusunun özellikleri;

 • Diğer pek çok haşereden ayrılan çok özellikleri olmasa da onları farklı kılan, tahtaların ve tahtadan yapılmış eşyaların içinde yaşamalarıdır.
 • Dış kabukları oldukça parlak ve kadifemsi niteliktedir. Eklem bacaklı olmasına rağmen genellikle yerlerinde sabit dururlar.
 • Ülkemizde çok fazla türleri olmasına rağmen hemen hepsi aynı özellik ve işleyiştedir.
 • Genellikle bahçelerde ve evlerde, okullarda sıklıkla bulunurlar.

Tahtakurusu ile mücadele etmek oldukça zordur. Çünkü çok hızlı bir şekilde yumurtlar ve çoğalırlar. Bu nedenle de onlardan periyodik ilaçlama yöntemlerini kullanarak kurtulabiliriz.

Evimizde Tahtakurusu Olduğunu Nasıl Anlarız?

Evimizde tahtakurusu olduğunu nasıl anlarız? Aslında gözle görmemizin zor olduğu bu haşerenin evimizde var olması oldukça anlaşılır bir şekildedir. Çünkü bu haşereler geceleri çok fazla artan bir şekilde ses çıkarırlar. Özellikle içinde bulundukları masanın, sandalyenin ya da herhangi bir tahtadan yapılmış eşyanın tahtalarını kemirerek gıcırtıya benzer sesler çıkarırlar.

Bir başka anlama yolu ise masaların ve sandalyelerin, koltukların altında tahta tozlarının olması bu haşerenin evimizde olduğunu kanıtlar niteliktedir. Özellikle bu tozlar birikinti ve öbek halinde olabildiği gibi, süpürdükçe de çoğalan cinstendir.

Tahtakurusu böceğinden kurtulmak için sizlere en kaliteli böcek ilaçlama yöntemlerini en kaliteli bir hizmet anlayışı ile sunan ve tahtakurusu ilaçlama işlemlerinde oldukça yetkin olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Tüm haşereler için en garantili sonuçları daima bizler vermekteyiz.

karincalarla-mucadele-yollari

Karıncalarla Mücadele Yolları

Karıncalarla mücadele yolları özellikle ev hanımlarının en fazla merak ettiği konular arasında yerini almaktadır. Çünkü evlerin en sık misafirleri kuşkusuz ki karıncalardır. Ülkemiz pek çok ülkede olduğu gibi karıncalar bakımından oldukça zengin bir çeşitliliğe sahip ülkedir. Hemen her bahçede, yolda, kaldırımda hatta evlerde karınca görmek mümkündür. Fakat çalışkanlık sembolü olan bu küçük haşereleri öldürmek de toplumumuzda hem yanlış hem de günah olarak algılandığı için, karınca şikayetleri olanlar ne yazık ki onlarla bireysel mücadele vermektedirler. Halbuki sağlık açısından çevrenizde bulunmaması gereken karınca ile mücadele başlatmadığınız takdirde büyük bir ordu ile karşınıza çıkacaklarını göreceksiniz. Bunun olaya gerçekçi yaklaşmalı ve karınca ilaçlama konusunda uzmanlardan destek almalısınız.

Karıncaları Nasıl Önleyebilirim?

Karıncaları nasıl önleyebilirim?…Çağrı merkezlerimizi arayan pek çok kişi, karıncaların bütün evi veya bahçeyi sardığından yakınır. Hatta evdeki prizlerden, bilgisayarların içinden, yataklardan, dolaplardan ve en önemlisi mutfaktan çıkan bu karıncalarla ne yapacaklarını şaşırmışlar ve çaresiz kalmışlardır. Oradan buradan duydukları bazı yöntemlerle onlara karşı koymaya çalışmışlardır. Karıncalarla bireysel mücadele eden danışanlarımızın başarısızlıkla sonuçlandığı yöntemleri şöyledir:

 • Karıncaların yuvalarının yakınına limon kabukları koymak,
 • Gezindikleri yerlere aseton, limon suyu dökmek,
 • Yuvalarından çıkmalarını engellemek için yuvalarına sakız vs yapıştırmak,
 • Gezindikleri yerlere bebek pudrası dökmek gibi uygulamalarla karıncalara doğrudan zarar vermiş oluruz.

Oysa, karıncaların aktif olarak çıktıkları ayları takip edip karınca ilaçlama uygulamaları yaptığımızda onlara asla zarar vermemiş oluruz. Bu da bizi periyodik ilaçlama uygulaması yöntemine götüren bir noktadır. Çünkü kış aylarında yuvalarında olan karıncalar üzerine uyguladığımız ilaçlama işlemleri, onları asla etkilemez, öldürmez. İlaçlama kokusunu az da alan bu zeki haşereler, yaz için kendilerine hemen başka bir çıkış yolu ararlar. Böylelikle de bizim evimizden uzaklaşmış olurlar. Yani tek mücadele yolu, anlaşıldığı gibi periyodik ilaçlama uygulamalarına başvurmaktır.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Servisi

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız, tüm haşerelerde olduğu gibi karıncalar üzerinde de en modern ve akılcı uygulamaları kullanarak sizlere en garantili hizmetleri vermektedir. Haftanın her günü açık olan çağrı merkezlerimizi böcek ilaçlama konusunda bilgi almak için 24 saat arayabilirsiniz.

akrep-ile-mucadele

Akrep İle Mücadele

Akrep ile mücadele adının geçmesi ile insanların irkilmesine neden olan haşereden kurtulma yollarının tümünü kapsar. Akrepler kırsal bölgelerin haşeresi olarak zannedilse de birçok mekanda bulunabilirler. Metropol şehirlerin göbeğinde çifti ile dolaşan bir akrebi gördüğünüzde sadece kırsal alanlarda değil büyük şehirlerde de bu haşerenin bulunduğu gerçeği ile karşılaşırsınız. Akrep ile mücadele etmenin tarihi uzun yıllara dayanır. Daha öncesinde insanların ilkel metotlar ile yok etmeye çalıştığı akrepler bugün modern akrep ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede yok edilebiliyor. Sıvı ilaçlar kullanılarak yok edilen akrepler zor bir sürecin başlamasına neden olabilirler. Bazen birden fazla uygulamaya başvurmamıza neden olan akrepler farklı renk ve türde olabilir. Fakat şekli ve özelliği ne olursa olsun insanlara birebir zarar veren akrepler profesyonel metotlar ile yok edilmelidir. Bu metotlar için kullanılan malzemeler;

 • Maske, tulum ve eldiven
 • Akrep ilacı
 • Sıvı İlaçlama Yöntemi
 • Özel cihazlar

Sizleri sokarak hayatınızı riske atan akreplerden kurtulmak için tamamı profesyonellerden oluşan ekibimizden destek alabilir, kaliteli bir firma ile çalışmanın ayrıcalığına varabilirsiniz.

akrep-ile-mucadele

akrep-ile-mucadele

Akrep İlaçlama Nasıl Yapılır?

Akrep ilaçlama nasıl yapılır? Bu soruyu evlerinizde kendi yöntemleriniz ile uygulamak için soruyor iseniz büyük bir tehlikeye adım atmış olduğunuzu belirtmek isteriz. Çünkü akrep ilaçlama metotlarında kullanılan malzemeler sizlerin karşılayabileceği meblağları aştığı gibi kullanımı da uzmanlar gerektirir. Bu tehlikeye maruz kalmamak ve haşereden bir an evvel kurtulmak için firmamızın çağrı merkezine ulaşmanız yeterli olacaktır. Peki, akrep ilaçlama nasıl yapılır?

 • Akrep ilaçlama işlemine başlamadan önce alacağınız tedbirler ön hazırlığı kapsar.
 • Hazırlıksız yapılmış bir akrep ilaçlama haşerenin kendisinden daha fazla zarar verebilir.
 • Personellerimizin titizlik ile uyguladığı ön hazırlık çalışmalarının tamamlanmasının ardından işleme başlanır.
 • Sıvı ilaçlar bütün alana ulaşacak şekilde sıkılır ve akreplerin ilacın etkisine girmesi beklenir.
 • Kokulu ilaçtan etkilenen akrep etkisiz hale gelerek yaşamınızdan çıkmış olur.

Akreplerin öldürülmesi ve personellerimiz tarafından alandan uzaklaştırılmasının ardından sizlere düşen iş detaylı bir temizlik yapmaktır. Temizlik işlerinin son bulmasının ardından akreplerden tamamen kurtulduğunuza emin olabilirsiniz.

En Etkili Akrep İlacı

En etkili akrep ilacı sizlerin dışarıdan temin ettiği karışımlar değildir. Sağlık Bakanlığından onaylı olarak üretilen akrep ilaçları kısa sürede sonuç alma ve akrepleri yok etmede birebir etkilidir. Oldukça ekonomik fiyatlardan oluşan akrep ilaçlama fiyatları ve hizmetimizden faydalanmak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz.

fare-ilaclama-sirketleri

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri kemirgen tür ile mücadelenin yanında haşerelere de kalıcı çözüm üretmektedir. Peki, nasıl? Diye sorduğunuzu duyar gibi oluyoruz. Fare ilaçlama işlemi için özel olarak ürettiğimiz fare istasyonları tekniği sayesinde bugün yüzlerce vatandaş huzurlu bir toplumda yaşamanın ayrıcalığına vardı. Fareler istisnasız hiç kimsenin yakınında olmasını istemediği bir haşeredir. Yiyeceklerinizi sizinle paylaşmak isteyen ve bazı türleri ile size saldıran farelerden vakit kaybetmeden kurtulmak hayati önem taşır. Fare ilaçlama operasyonunda birlikte hareket edeceğiniz firmanın kaliteli olması çok önemli bir ayrıntıdır. Haşerenin yok edilmesinde önemli bir paya sahip olan firmaların güvenirliğini anlamak içinse sizlere önereceğimiz birkaç unsura kulak vermeniz yeterli olacaktır.

fare-ilaclama-sirketleri

fare-ilaclama-sirketleri

Firma Güvenirliği Nasıl Anlaşılır?

Firma güvenirliği nasıl anlaşılır? Haşereler kadar tehlikeli olan bir şey varsa o da amatör bir firmanın varlığıdır. Haşere ve kemirgenlerden vatandaşları kurtaracağına dair vaatlerde bulunan fakat tek düşüncesi insanlar üzerinden para kazanmak olan firmalar ile çalışmak sizlerin zararına olacaktır. Fare ilaçlama ya da mücadelesini verdiğiniz haşerenin ismi ne ise başarılı sonuç almak için sıralayacağımız noktalara dikkat etmenizde fayda var. İşte o detaylar…

 • Fare ile mücadele etmek üzere çalışacağınız firmanın sizden önce çalıştığı kişi ve kurumların memnuniyetini gösteren referanslarına mutlaka bakın.
 • Şirket yetkilileri görüşme sırasında Garantili Hizmet sözünü veremiyor ise o firmalardan uzak durun.
 • Firmanın sahip olduğu belge ve sertifikaları teyit etmek amacı ile inceleyin.
 • Böcek ilaçlama operasyonuna gelen personelin iş güvenliğine verdiği değerin timsali olan maske, tulum ve eldiveni takıp takmadığına dikkat edin.

Fare haşeresinin yok edilmesinin ciddi bir süreç olduğunu bilen firmamız sektörün kendisinden istediği tüm prosedürleri harfiyen yerine getirmektedir. İş güvenliği, müşteri memnuniyeti ve ekonomik fiyatları ile hizmetinizde olan firmamıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları haşere mücadelesi veren müşterilerimizin merak ettiği konular arasında yerini almaktadır. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu fare ilaçlama fiyatları bazı kıstaslar çerçevesinde oluşur.

 • Farenin sayısı + Gerekli fare ilacı miktarı + Yaşanılan yerin büyüklüğü

Hesaplaması ile oluşan ilaçlama ücretlerimiz için uygun ödeme imkanları yaratmaktayız. Gün ve saat ayrımı yapmadan çalışan firmamız bir telefon uzağınızda sizleri bekliyor.

apartman-ilaclama

Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlama insanların toplum düzenine geçtiği günden bu yana gerekli olan bir ilaçlama operasyonudur. Hayatı ve yaşadığımız yeri paylaştığımız insanların bir arada yer aldığı apartmanlarda günlük ilişkilerimizi sürdürürüz. Merdivenlerden yürürken ya da asansörü kullanırken karşılaştığımız komşularımız ile tokalaştığımızda bile virüslerin bulaşma durumu vardır.

Virüsler ile beraber apartmanlarımıza yerleşen böcekler haşerelerin çoğalmasında büyük bir etkiye sahiptir. Bahçelerden ya da dışarıdan gelen haşerelerin apartmanlarımıza girmesi demek bir sonraki duraklarının evlerimiz olduğu gerçeği unutmayın. Kapınızı açtığınızda içeri girme fırsatı bulan haşerelerden arınmak için apartman ilaçlama operasyonuna başvurmanız gereklidir.

Sürüngen, uçan ya da kemirgen yapıda olan haşere türünüz ne olursa olsun böcek ilaçlama operasyonlarımız ile bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Haşerelerin apartmanınızı istila etmemesi için şirketimiz tarafından yürütülen operasyonlardan indirimli fiyatlar ile yararlanmak adına bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

apartman-ilaclama

apartman-ilaclama

Apartman İlaçlama Nasıl Yapılır?

Apartman ilaçlama nasıl yapılır? Apartman ilaçlama uygulaması belirli aşamalardan oluşur. Keşif, karar ve uygulama olarak adlandırılan bu süreç bizimle iletişime geçmeniz ile başlamış olur. Firmamız yetkilileri ile görüşme sağladıktan sonra karar verdiğimiz bu süreçte haşereleri yaşamınızdan çıkarmayı sağlarız. Peki, apartman ilaçlama nasıl yapılır?

 • Apartmanlar kapalı alanlara girdiği için ilaçlamaya başlamadan önce ön hazırlık yapılmadan işleme başlanmaz.
 • İlaçlama sırasında apartmanın içinde personellerimiz dışında kimsenin olmaması tercihimizdir.
 • Apartmanda bütün herkesin temas ettiği eşyalar kaldırıldıktan sonra ilaçlama yöntemine göre bir çalışma başlatılır.
 • Hepsi etkili olan böcek ilaçlama yöntemleri en etkili böcek ilaçları ile haşereleri kökünden kazır.

Bütün ilaçlama mekanlarında olduğu gibi apartmanda yapılan çalışma sonucunda da iyi bir temizliğe başvurmak haşerelerin tamamından kurtulmanız için gereklidir. Son aşama ile beraber yaşadığınız apartman haşerelerden arındırılmış olacak ve eski gündelik yaşamınıza geri dönebileceksiniz.

Apartmanda Haşere Neden Oluşur?

Apartmanda haşere neden oluşur? Apartmandaki haşerelerin bulunma nedeni birden fazla faktöre bağlı olabilir. Havalandırılması yapılmayan bir apartmanda haşerenin bulunması mümkün olduğu gibi temizliği tam olarak sağlamamak da nedenlerden biri olarak karşımıza çıkabilir. Kalabalık insan gruplarının bulanabildiği bu yerlerde temizlik işlerini yürütmek tek başına yeterli olmayacaktır. Bunun yanında uzman böcek ilaçlama operasyonlarına başvurmak şarttır.