Esenler Böcek İlaçlama

Esenler İstanbul’un Avrupa yakasında hem iş hayatının hem de yerleşim hayatının birarada yoğun olarak bulunduğu bir ilçedir. İnsan kalabalığının olduğu her yerde de maalesef böcekler, haşereler ve kemirgenler de çok sayıda görülmektedir. Böcek ve haşerelerin ortak özellikleri karanlık, sıcak ve nemli bölgeleri seviyor olmalarıdır. İnsanlar tarafından ısıtılan yapılar, yaşanılan alanda yiyeceklerin bulundurulması gibi etkenler bu canlılarla sıkça karşılaşmamızda etken unsurlardır. Esenler böcek ilaçlama firması profesyonel ilaçlama ekipleri ile tüm ilçede %100 garantili ilaçlama yapan bir firmadır.
Esenler haşere ilaçlamaları tahtakurusu, bit, kene, pire, sivrisinek gibi tüm kan emici canlıların ilaçlanması için dikkatli ve yöntemli olarak işlem yapar. Bu tip canlılar çok küçük ve hızlı bir şekilde ürediklerinden bunlarla bireysel olarak mücadele etmek imkansızdır. Kan emerek beslendiklerinden insana yakın bölgelerde yaşarlar. Örneğin pire, bit, kene gibi haşereler insan, kedi, köpek gibi evcil hayvanların üzerinde asalak olarak yaşadıklarından; yatak başlarında, nevresim üzerinde, gardırop içlerinde, kişisel eşyalarda bulunurlar. Bu tip zararlıların ilaçlamaları sıvı ilaçlama yöntemi ile yapılmaktadır. Esenler böcek ilaçlama servisi haşere ilaçlamalarında sisleme yöntemini kullanır. Sisleme yönteminde sıvı kimyasal, zerrecikler halinde ortamın her yerine nüfus etmesini sağlamak için yapılır.
Esenler fare ilaçlama yönteminde ise kemirgenin türüne ve yaşadığı alana göre yapılır. Lağım faresi, ev faresi, fındık faresi, tarla faresi ve ağaç faresi gibi farklı yerlerde yaşayan kemirgen türlerinin yaşam şekilleri ve bulundukları ortam farklı olduğundan etkin ilaçlamanın yapılması için bu durum göz önünde bulundurulmalıdır.
Esenler böcek ilaçlama firmaları arayışınızda dikkat etmeniz gereken ilaçlama firmalarının mutlaka Sağlık Bakanlığından onaylı yetki belgelerine sahip olması ve kullanılan kimyasal ilaçların TSE garantili olup olmadığının sorulmasıdır.
Esenler böcek ilaçlama fiyatları ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü (metrekare üzerinden) kullanılacak ilacın miktarı ile birlikte belirlenir. Tüm ilaçlamalarımız %100 garantilidir. İlaçlamada kullanılan kimyasallar kansorejen madde içermezler. Bitkisel ilaçlar kullanılmaktadır.
Esenler haşere ilaçlamaları hakkında detaylı bilgi almak veya ilaçlama hizmeti için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir