Ev İlaçlama Fiyatları

ev-ilaclama-fiyatlari

Ev ilaçlama fiyatları gözünüzü korkutuyor fakat haşereler ile yan yana durmak eziyet haline geliyorsa endişe etmeyin. Düştüğünüz bu yanılgıdan sizleri kurtaracak olan firmamızda ev ilaçlama fiyatları oldukça cüzi rakamlardan oluşur. Kalite ve kurumsallıktan ödün vermeden amacı halka hizmet olan şirketimiz ilaçlama politikasını oluştururken bütün kesimlerin ekonomisine dost bir anlayış ile hareket eder.

Evdeki böceklerden kurtulmak için bitkisel ilaçlara sarılmak ya da hijyen koşullarını yerine getirmek yeterli olmayabilir. Sizin erişmeyeceğiniz yerlere ağ kuran bir örümceğin tavşanı ısırmasının sonunda içini boşaltacak etkiye sahip olduğunu bilse idiniz sorunun ciddiyetini anlardınız. Ücretlerimiz hakkında net bir rakam vermek doğru değil. Fakat bizim için önemli faktörleri şu başlıklar altında sıralayabiliriz;

  • Haşerenin yayıldığı alanın büyüklüğü
  • Mücadele edilen haşerenin türü ve sayısı
  • İşlem sırasında kullanılan böcek ilacı miktarı

Haşerelerin verdiği zararları göz önünde bulundurduğumuzda hem maddi hem de manevi yönden oldukça uygun olan ev ilaçlama çalışmalarımızdan faydalanmak için sektörde 20 yıllık tecrübesini konuşturan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Ev İlaçlama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev ilaçlama sırasında dikkat edilmesi gerekenler harfiyen uygulamaya koyulmadığında ortaya kötü sonuçlar çıkabilir. Yanlış bir müdahale haşerenin kendisinden daha tehlikeli bir hale dönüşebilir. Kurumsal firmaların titizlik ile üzerinde durduğu bu tedbirleri aksatan sıradan firmaların varlığı yadsınamayacak kadar fazladır. Böcek ilaçlama alanında sahip olduğu referanslar ile adından söz ettiren Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızda iş güvenliğine özellikle dikkat edilir. Ev ilaçlama sırasında dikkat edilmesi gerekenleri merak ediyorsanız gelin hep birlikte bakalım…

  • Böcekler müthiş hızla yayılan haşerelerdir. Bu nedenle ilaçlama tek bir odada değil her tarafta yapılmalıdır.
  • Bilindiği üzere çocukların bağışıklık sistemi hassas. Küçük bir mikroptan yetişkinlere oranla daha fazla etkilenen çocukların alandan uzak tutulması şarttır.
  • Çocuklar ile beraber yaşlı ve hastaların kullanılan ilaçlardan etkilenmemesi adına arındırılmamış alanda bulunmamaları gerekir.
  • Haşereler etkisiz hale getirildikten sonra başlayan süreç temizlik ve havalandırmadır. Unutmayın sterilize edilmeyen yerlerde mikropların türemesi ile yeni haşereler belirir.

Müşteri sağlığını riske atacak bütün bu olumsuz durumlara yönelik tedbirini alan firmamızda sizler ile ilaçlama uzmanı personeller ilgilenir. Yılın her günü ulaşabileceğiniz firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama Şirketi

Zeytinburnu Böcek İlaçlama şirketimiz hizmet faaliyetini önce İstanbul’da daha sonra İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinde geliştirdi. “Önce İnsan Sağlığı” şiarı ile hareket eden Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızda kullanılan tüm böcek ilaçları üzerinde Sağlık Bakanlığı onayı bulunmaktadır. Kalite ve güvenin simgesi olan firmamızdan hizmet almak için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir