Ev İlaçlama

ev-ilaclama

Ev ilaçlama firmamız çalışanlarının üzerinde büyük bir özveri ile çalıştığı ilaçlama alanına girmektedir. Dünya üzerinde yaşam süren iki milyon böcek türü yaşam alanlarımızın farklı noktalarına dağılmış durumdadır. Özellikle hamam böceği, pire, kene, kalorifer böceği, tahtakurusu, bit gibi böcek türleri sıkça gördüğümüz canlılardır. Ev içlerine yerleşen böcek ve fare türlerinin mücadelesi daima daha zordur. Çünkü evde yer alan çok sayıda eşya ve gizli köşe bulunur. Böcekler fark edilmeden gizli alanlara yuva oluştururlar. Bu gibi alanların böcek türlerinden arındırılması mutlaka gereklidir. Hijyen ve huzurun bir arada olduğu evlerimizden haşereleri arındırmanın en kısa yolu ev ilaçlama uygulamasıdır. Evdeki böceklerden kurtulmak için irtibat numaralarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Güvenli Haşere İlaçlama

Güvenli haşere ilaçlama firmaları arasında araştırma yapıyor ve firmamız ile karşılaştı iseniz en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Ev ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilaçlama yöntemi ve kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü evlerimiz doğrudan temas halinde olduğumuz en önemli yaşam alanımızdır. İlaçlama esnasında kullanılacak yanlış ve kalitesiz böcek ilaçları insanlar üzerinde zehirlenmelere kadar neden olabilmektedir. Dolayısıyla bireysel uygulama ve amatör ev ilaçlama firmaları tarafından destek alınmamalıdır.

  • Kaliteli teçhizat
  • Profesyonel ekip çalışması
  • Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları

Gibi önemli kıstasları bünyesinde barındıran firmamız Zeytinburnu başta olmak üzere İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Haşereler yaşam alanınızı kısıtlıyor ve bir an evvel eski rutininize dönmek istiyorsanız sizlere bir telefon uzakta olan firmamızı arayabilirsiniz.

En Çok Görülen Zararlı Fare Ve Haşere Türleri;

Uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, mayt, halı böceği, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kene, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, , Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği

Haşereler ile mücadele sürecini tüm türler üzerinde başarı ile gerçekleştiren ekiplerimiz, 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Sağlığınız ve eviniz her zaman bize emanet!

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir