Evdeki Böceklerden Kurtulmak

evdeki-boceklerden-kurtulmak

Evdeki böceklerden kurtulmak için kimler mücadele vermemiştir ki? İnsanlığın var olduğu günden bu yana türlerini arttırarak çoğalan böcekler kış mevsiminde yuvalarına saklanarak mikrop toplarlar. Sıcaklıkların artması ile beraber yuvalarından çıkan haşereler evlerimize doğru ilerler. Bu ilerleyiş beraberinde birçok sorunu da getirir. Kendimizi huzurda hissettiğimiz evlerimizde çıkan haşereler bir anda sayısını arttırarak topluluk haline gelebilir. Sabah uyandığınızda bir kırıntının etrafına yayılmış böcekler evin her köşesine mikrobunu da bulaştırmıştır. Varlıklarını çoğu zaman fark etmediğimiz haşereler geceleri aktif hale geçerler. Vücudumuzu ısırarak kabarma, kaşıntı ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonlara neden olan evdeki böceklerden kurtulmak profesyonel bir firmanın yapabileceği bir işlemdir. Böcek ilaçlama uygulamaları ile garantili sonuç üreten firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir, Çağrı Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları toplumda bilinen aksine doğru bir firma ile çalışıldığı sürece oldukça ekonomiktir. Özellikle Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızın müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ile hazırlanan ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken 3 unsur belirleyici bir dinamit olur. Bunlar;

  • Yok edilecek haşerenin türü ve sayısı
  • Uygulama yapılan alanın yüzölçümü
  • Böcek ilaçlama sırasında kullanılan böcek ilacı miktarı

Fiyatlarımız ile ilgili bilmeniz gereken en önemli şey müşterilerimizin bütçesine dost bir anlayış ile hazırlandıklarıdır. Haşereler ile herkesin karşılaşabileceği gerçeğinden hareketle belirlenen ilaçlama fiyatlarımızda uyguladığımız indirimlerden faydalanmak için iletişim numaralarımız günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.

Ev İlaçlama Nasıl Yapılır?

Ev ilaçlama nasıl yapılır? Sorununuz yanıtlarken bazı aşamalardan bahsedeceğiz. Firmamızı aradığınızda yetkililerimize karşılaştığınız haşereler ile ilgili bilgi verdikten sonra nasıl bir uygulama yapılacağına karar verilir. Şirketimizde yürütülen titiz çalışma ile uygulana ev ilaçlama işlemine;

  • Alanı ilaçlamaya hazır hale getirmekle başlanır. Kapalı alanda kapı ve pencereler kapatılarak ilaçtan kaçacak böceklerin yolu kesilmiş olur.
  • İşlem yapılan alanda açıkta yiyecek, içecek ve eşya bulunmaması oldukça önemlidir.
  • Yetişkinlere göre çocukların bünyesi zayıf olduğundan uygulama tamamlanıp rutin yaşama dönülmeden alana alınmazlar.
  • Haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre belirlenen böcek ilaçlama yöntemi Sağlık Bakanlığından onaylı böcek ilaçları ile uygulanır.
  • Yok edilen haşerelerin ardından ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılır ve genel temizlik yapılarak işlem tamamlanır.

Ev ilaçlama uygulamasının yanı sıra; hamam böceği ilaçlama, pire ilaçlama ve akrep ilaçlama işlemlerinin yapıldığı Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir