Evdeki Pireden Kurtulma Yolları Nelerdir ?

evdeki-pireden-kurtulma-yollari-nelerdir

Evlerimizde pireler en çok şikayet edilen haşere olmakla birlikte, ilaçlama şirketimizden de en sık hizmet alınan haşere türüdür. Ülkemizin elverişli yaşam şartları çok fazla haşereye kucak açtığı gibi, pirelerin de çok fazla sayıda olmasına sebep olmaktadır. Oldukça böcek ısırmalarından oldukça tehlikeli olabilen pire ısırıkları, bulaşıcı hastalıkları ve deri hastalıklarına bizlere bulaştırırlar. Peki evdeki pireden kurtulma yolları nelerdir ?

  • Evinizi sık sık süpürerek,
  • Evinizin temizliğine dikkat ederek ve sık sık ıslak temizlik yaparak,
  • Evcil hayvanlarınızın bakımına aşılarına ve temizliğine dikkat ederek,
  • Pencerelerinize sineklik taktırarak,
  • Çöplerinizi evinizde, dış kapıda veya balkonda bekletmeyerek,
  • Evinizin nem ve rutubetini yok etmeye çalışarak az da olsa pirelerden kurtulabilir, evinizdeki sayılarını azaltabilirsiniz.
  • En önemli ve garantili çözüm ise elbette pire ilaçlaması yaptırmaktır. Pirelerden en kolay, en hızlı ve en garantili kurtulma yolu böcek ilaçlama firmalarından yardım alarak yapılır. Özellikle pireler üzerinde periyodik ilaçlama işlemleri yaptırmak sizleri her zaman böceklerden ve böceklerin zararlarından korumaktadır.

Zeytinburnu Böcek İlaçlama şirketi, evdeki pireden kurtulma yolları nelerdir konusunda siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli ve garantili hizmeti, 7/24 bir hizmet anlayışıyla veren bir firmadır. Pirelerden kurtulmak için firmamızdan pire ilaçlama hizmetleri alabilir, evinizdeki, bahçenizdeki hatta özel aracınızdaki pirelerden dahi kurtulabilirsiniz. Bize ulaşmak çağrı merkezlerimizi veya sitemizdeki ilaçlama talep formlarımızı doldurabilirsiniz

Pire Isırığı Geçer mi?

Pire ısırığı geçer mi? Pire ısırığı insan ve hayvanlar üzerinde farklı reaksiyonlar göstermektedir. Pireler insan saçında kan emmezler. Daha çok vücutta deri de aktif olurlar. Hayvanlarda ise bu durum tüyler yüzünden farklılık göstermektedir. Pire ısırığı hemen geçecek bir vaka değildir. Bu ısırma sonucunda insan bedeninde kabarma, şişlik, kaşıntı, yanma, sulanma gibi durumların yanı sıra ağrı ve acı belirir. Pire ısırığı sonucunda ciltte alerjik reaksiyonlar görülür. Gıda zehirlenmeleri de yine bu ısırık yüzünden meydana gelmektedir. Cilt hastalıkları, dizanteri ve cüzzama neden olan bu enfeksiyonun geçmesi doktor denetiminde ortalama 15 gün içinde geçmektedir.

Bu duruma maruz kalanlar için yapılması gereken ilk aşama, vakit kaybetmeden en yakın sağlık birimine gidip tedavi olmaktır. Bu aşamadan itibaren yaşam alanlarınızı pire türlerine karşın profesyonel pire ilaçlama şirketleri ile kontrol altına almanız gerekmektedir.  Elit ilaçlama şirketimiz pire ilaçlama konusunda uzman kadrosu ve çalışanları ile 7/24 hizmet vermektedir. İlaçlama firmamızı arayarak dilediğiniz gün ve saatler arasında ilaçlama talebi konusunda randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

evdeki-pireden-kurtulma-yollari-nelerdir

evdeki-pireden-kurtulma-yollari-nelerdir

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir