Fare İlaçlama Fiyatları

fare-ilaclama-fiyatlari

Fare ilaçlama fiyatları toplum tarafından yüksek maliyetli olarak düşünülen ve insanları kendi yöntemlerine sevk eden bir uygulamadır.  Bu yanlış yargı nedeni ile farelerden kurtulmak isteyen kişiler kendi yöntemlerine başvurmakta ve farelerin sayısının çoğalmasına zemin hazırlamaktadır. Fare ile mücadele deyince aklına fare kapanları ve tahtalar gelen kişilerinse çok geride kaldığını belirtmek isteriz. Modern fare istasyonu kullanarak ilaçlama yapan firmamızda fare ilaçlama fiyatları 3 faktör çerçevesinde belirlenir. Bunlar;

  • Alanın metrekare cinsinden büyüklüğü
  • Fareni türü ve sayısı
  • Kullanılan fare ilacı miktarıdır.

İlaçlama fiyatlarımızda düzenlediğimiz indirimli kampanyalardan faydalanmak ve profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız ile iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

fare-ilaclama-fiyatlari

fare-ilaclama-fiyatlari

Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

Fare istasyonları ne işe yarar? Fare istasyonları geride kalmış demode yöntemlerin çok aksine modern ve kansız bir uygulamadır. Kısa süreli sonuç veren fare istasyonları uygulanırken aşağıda sıralayacağımız aşamalar takip edilir. Fare istasyonları ne işe yarar? sorusundan hareketle fare ilaçlama aşamalarını sıralamış oluruz.

  • Farelerin bulunduğu alanda ön keşif yapıldıktan sonra hazırlıklara başlanır.
  • İlaçlamadan yalnızca farelerin etkilenmesini sağlayan bu tedbirler; her tarafın kapatılması, eşyaların kaldırılması ve profesyonel diğer önlemlerin alınması ile devam eder.
  • Fare istasyonları alanın metrekaresine göre eşit mesafelerde dizilir. İçlerine zehirli yem, sahici yem ve bir kap su koyulur.
  • Zehri yiyen fareler su ile temas ettiği an ölür. Suya gitmemeleri halinde birkaç saat içinde ölen fareler etkisiz hale gelir.
  • Fare istasyonlarına koyulan fareler alandan kaldırılır ve temizlik işlerinin ardından gündelik yaşama geri dönülür.

Fare istasyonları tekniği ile mikrop taşıyıcı özelliğe sahip olan farelerden kurtulmak için şirketimize iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri ile çalışmaya karar verdikten sonra piyasada iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Sıradan ve amatör bir firma ile çalışmak sizi farelerden kurtarmak bir yana dursun sayılarının daha fazla çoğalmasına neden olur. Bu bağlamda fare ilaçlama fiyatları için hemen bizi arayabilirsiniz. Uzman şirketler arasında 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız tüm haşere ve kemirgenlere karşı mücadele vermektedir. Uzman kadrosu ve güler yüzlü ekibi ile 7/24 hizmetinizde olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızı arayabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir