Fare İstasyonları Ne İşe Yarar?

fare-istasyonlari-ne-ise-yarar

Fare istasyonlar ne işe yarar? Fare istasyonları sayesinde yaşadığı yeri fareler saran ve ne yapacağını şaşıran vatandaşlarımıza modern ve kansız bir yöntem sunabildik. Fare kapanlarına kurulan tuzaklar sonrasında yeme gelen farenin çıkan “tak” sesi ile kanlar içinde kalması hafızalarınızda korkunç bir hatıra bırakmaktaydı. İşte tam da bu noktada fare istasyonu düzeneği ile ölen fareyi bile görmemekte ve kısa sürede kurtulmaktasınız. Fare ilaçlama şirketleri tarafından süren çalışmalar ile son halini alan fare istasyonlarının işlevini ilaçlama aşamaları ile anlatabiliriz;

fare-istasyonlari-ne-ise-yarar

fare-istasyonlari-ne-ise-yarar

  • Fare istasyonlarının dizildiği alanda bir ön hazırlık yapılır. İlaçlamadan sadece farenin etkilenmesi önemlidir. Bu nedenle alanda hiçbir eşya bulundurulmaz.
  • Alanın büyüklüğüne göre fare istasyonları eşit mesafelerde dizilir. Tuzağa kısa sürede düşmesi için istasyonların belirli noktalarda bulunması şarttır.
  • Fareler kıvrak zekaya sahip olduğu için istasyona zehirli yemin yanında sahici yem de koyulur. Ve iki yemin ortasına bir kap su yerleştirilir.
  • Zehirli yemi yiyen fare suyu içtiği an istasyonun içinde ölür. Suya içmeden istasyondan çıkması durumunda birkaç saat içinde etkisiz olur.
  • Ölen fare ya da fareler istasyonlara yerleştirilerek alandan çıkarılır.
  • Havalandırma ve temizlik işlerinin ardından faresiz eski yaşantınıza geri dönebilirsiniz.

Fare istasyonları ne işe yarar ve aklınıza takılan diğer tüm detaylar için 7/24 kesintisiz ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları şirketimizde hesaplanırken bazı faktörler ücretin değişmesine neden olur. Farenin sayısı ve bulunduğu alana göre belirlenen fare ilacı ücretin oluşmasında büyük bir paya sahiptir. Net bir rakam verememekle beraber piyasada geçerli olan ücretlerden çok daha ekonomik olan fare ilaçlama fiyatları hesaplanırken şu formül kullanılır;

  • Yok edilecek farenin türü ve sayısı + Alanın metrekare cinsinden büyüklüğü + Kullanılan fare ilacı miktarı

Fare ilaçlama fiyatlarımızda geçerli olan indirimli kampanyalardan faydalanmak için Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçebilir, fare ilaçlama randevusu talep edebilirsiniz.

Fare İlaçlama Şirketleri

Fare ilaçlama şirketleri denilince aklınıza sadece fare ile mücadele eden bir kurum gelmemelidir. Çünkü ilaçlama firmaları doğada bulunan tüm haşere ve kemirgenlere karşı mücadele vermelidir. İşte tam bu noktada fare ilaçlama şirketleri arasında %100 sonuç garantisi veren Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir