Fare Yakalama Teknikleri

fare-yakalama-teknikleri

Fare yakalama tekniklerinin en yaygın olarak kullanıldığı fare istasyonlarıdır. Fareleri yakalamak adına pek çok tekniğin geliştirilmesi, ülkemizde ve tüm dünyada farelerin sayılarının ne kadar çok olduğunun göstergesidir. Fareler gerçekten de sayıları az gibi görünse de tüm iklimlere ve tüm coğrafi koşullara uyum sağladıklarından dünya üzerinde oldukça fazla sayıdadırlar. Bu nedenle de onlarla mücadele etmek için çok çaba sarf etmek gerekir. Bunu da ancak iyi bir fare ilaçlama firması gerçekleştirebilir. Fare istasyonları kullanarak yapılan fare ilaçlama uygulamasında kemirgen türden kısa sürede kurtulurken birçok hastalığa karşı da tedbir almış olursunuz.

Farelerle Mücadele Yöntemi

Farelerle mücadele yöntemi bundan uzun yıllar önce fare ilaçlama şirketleri tarafından yürütülen çalışmalar ile beraber son halini aldı. Farelerle çoğu zaman fare kapanı, yapıştırıcı, tuzak gibi yöntemlerle mücadele edilmektedir. Bu yöntemler oldukça çağdışı kaldığı gibi farelerin evinizde daha çok yer edinmesine de neden olmaktadır. Fare ilaçlama işlemlerinde ise kalitesiz ve Sağlık Bakanlığı onaysız fare ilaçları satın almanız, farelere hiçbir etki etmezken sizlerin sağlığı için oldukça büyük tehlikelere gebedir. Fare ilaçlama metotlarında gerekli olan teçhizatlar;

  • Fare istasyonu düzeneği
  • Sağlık Bakanlığından onaylı fare ilacı
  • Bir kap su

Fare istasyonları düzeneğini kurarak fareleri kansız ve kısa sürede yok eden firmamız uzman bir ekibe ve kaliteli teçhizatlara sahiptir. Bizlerden hizmet almak için telefonlarımıza çağrı bırakmanız yeterlidir.

Fare İstasyonları

En sağlıklı, kullanışlı, pratik ve garanti çözüm sunan yöntem ise hiç şüphesiz ki fare istasyonları ile mücadele etmektir. Fare istasyonu ortalama 30 cm boyutlarında olan, kilitli ve içinde ilaç olan bir uygulamadır. Dikkat etmeniz gereken tek şey ise evcil hayvanların ve çocukların kutularla oynamamasıdır.

Zeytinburnu’nda halkımızın böcek şikayetlerini en kaliteli şekilde yok eden ve sizlere sağlıklı bir yaşam ortamı sunan böcek ilaçlama firmamız, aynı zamanda günün her saatinde, ister hafta içi ister hafta sonu daima hizmetinizdedir. Zeytinburnu İlaçlama olarak çağrı merkezlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızı sadece İstanbul merkezli çalışmayıp Kocaeli ve İzmir’in bütün ilçelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir