Güngören Böcek İlaçlama

Güngören böcek ilaçlama

Güngören böcek ilaçlama firmamız merkezi İstanbul’da olan ve 20 yıldır haşere ve kemirgenleri yok eden bir firmadır. Böcek ve fareler gözle görülebilir birçok ortamda bulunabilirler. Bu gibi durumlarda gereken önlemlerin alınması oldukça önemlidir. Çünkü böcek ve fare türleri her türlü alana yuva oluşturabilen canlılardır. Yuvalarında oldukça hızlı bir süreçte üreyen bu canlılar, sağlığımızı ve çevremizi tehdit etmektedir.

İstanbul Güngören böcek ilaçlama ekiplerimiz bu gibi durumlara karşı profesyonel haşere ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böcek ve farelerin yaşam alanlarınızı yuva edinmesine fırsat tanımıyoruz! Bizimle irtibata geçmek için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımıza çağrı bırakmaktır.

Güvenli Haşere İlaçlama Hizmeti Sağlıyoruz!

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan böcek ilaçları, uzman ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Ziraat mühendislerimiz böcek ilaçlama yapılacak böcek türüne göre ilaçları belirlemektedir. Çünkü böcekler kendi aralarında farklı türlere ayrılan canlılardır. Her böceğin kendine özel bir yapısı vardır. Böceğin sindirim sitemine etki edecek ilaç ve ilaçlama yöntemi seçilmelidir. Aksi durumlarda yapılan ilaçlama başarılı sonuç vermez. Maltepe böcek ilaçlama firmaları arasında yerini koruyan ilaçlama şubelerimiz haşere türüne göre özel ilaç ve teknik kullanmaktadır.

İlaçlama Tekniklerimiz

İlaçlama tekniklerimiz kurumsal firmamızın üzerinde uzun çalışmaları sonucunda yeni halini almıştır. Haşere ve kemirgen gruplar üzerinde etkili olan böcek ilaçlama yöntemleri;

  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama (kokulu ilaçlama ve Kokusuz ilaçlama)
  • Fare istasyonu’dur.

Böcek İlaçlama Maltepe Ekiplerimiz; sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak gibi zararlı haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmetini sürdürmektedir.

Haşere ile mücadelede dilediğiniz zaman ilaçlama şubelerimize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati haftanın 7 günü destek hattımızda hizmet sağlamaktadır.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir