Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? Bazen karşınıza ters dönmüş, ayakları ile çırpınır halde çıkan hamam böcekleri hakkında bilmediğiniz çok şey var desek aklınıza ne gelirdi? Bir haşere olduğu doğru, karafatma ile karıştırıldığı da doğru. Ama bunlar sadece halk arasında bilinen çok temel özellikler. Bir hamam böceğinin kendi dışkı ve ölülerini yediğini bilseniz bu canlının sizlere bulaştıracağı hastalıkların boyutunu tahmin edebilirdiniz. Hamam böceğinin özelliklerine birazdan değineceğiz. Fakat madem hamam böceği bu kadar tehlikeli ondan nasıl kurtulacağız sorunuza yanıt bulmak için hamam böceği ilaçlama aşamalarını sizler ile paylaşalım.

  • Personelimizle iletişime geçip haşere sorununuz olduğunu söyledikten itibaren operasyonumuz başlamış olur.
  • Keşif, karar ve uygulama aşamalarını kapsayan bu süreçte dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır.
  • Örneğin jel ilaçlama sırasında alanda hiçbir eşyanın bulunmaması önemlidir. Bu nedenle ortam boşaltılmalı ve ilaçtan sadece haşereler etkilenmelidir.
  • Hamam böceği sürüngen bir canlı olduğu için hamam böceği ilacı genellikle; kapı ve duvar kenarlarına sürülür.
  • İlacın hoş kokusuna karşı koyamayan hamam böceği zehri yer ve kısa bir süre için etkisiz hale gelir.
  • Yukarıda kendi türünü yediklerini belirttiğimiz hamam böcekleri ölen türdeşlerini yerini ilacı dağıtırlar.
  • Son hamam böceği de öldüğünde artık operasyonun büyük bir ayağı tamamlanmış olur.

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Fakat aklınızda belirsizliğini koruyan bir ayrıntı var ise iletişim numaralarımıza bir çağrı bırakmanız yeterli olacaktır. Personellerimiz en kısa vakitte size geri dönüş yaparak desteklerini sunacaktır.

hamam-bocegi-ilaclama-nasil-yapilir-1

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele için tüm yollara başvurdunuz ama elinizde başarısızlıktan başka bir şey yok mu? O halde sitemize giriş yaparak sektörün en kurumsal firması ile irtibata geçtiğinizi ve bu soruna en kısa zamanda çözüm üreteceğimizi söylemek isteriz. Hamam böceği ile mücadele etmek terlikle, sopayla ya da kovalayarak mümkün değildir. Ki uyguladığınız darbeler ile hamam böceğinin hala hareket halinde olduğunu göreceksiniz. Sırtındaki kalın tabaka onu sizden ve diğer dış etkenlerden korumaya yeter. Kafası kopuk halde 8 gün yaşamayı başaran hamam böceği ile mücadele etmek için hamam böceği ilaçlama şirketleri arasında uzmanlığını ispat etmiş Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Kalite ve Güvencenin Tek Adresi

Kalite ve güvence deyince sektörde akla gelen isimler arasında yer alan Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızın uzun bir geçmişi vardır. Bugün binlerce vatandaşı haşere sorunundan kurtaran ve daha temiz bir çevrede yaşamanızı sağlayan Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamıza kesintisiz hizmet anlayışı ile yılın 365 günü ulaşılabilir.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir