Hamam Böceği İle Mücadele

hamam-bocegi-ile-mucadele

Hamam böceği ile mücadele etmek için kalın tabanlı terlikleri kullanarak alana yayılan o kötü kokunun çıkmasını engelleyin ve ilkel metotlardan kurtulun. Ölen türlerini yiyen hamam böcekleri mikropları dolaştıkları yerden taşıyarak yaşam alanımıza getirir. Gündüzleri saklandıkları deliklere giren hamam böcekleri ışıkların sönüp sessizliğin gelmesinden fırsat bularak meydana çıkar ve yiyeceklerimize dadanır. Ağır hareketler ile evin her köşesinden çıkabilen hamam böceklerinin asıl ilgilendikleri yer mutfaklardır. Yiyeceklerimize saldıran hamam böceği ile mücadele etmenin zorluğunu hamam böceklerinin özelliklerini öğrendiğinizde çok daha iyi anlayacaksınız. Hamam böceklerinin özelliklerini sıraladığımızda şu özelliklere yer verebiliriz;

 • Hamam böcekleri insanların ulaşamayacağı gizli yerlere saklanırlar. Erişilmeyen bu yerlere saklanmak korunma iç güdülerinden gelir.
 • Üzerine ağır bir cisim ile vursanız bile sırtında bulunan kalın tabaka onu bu darbeden kurtarır.
 • Acıya direnişi yüksek olan hamam böcekleri günlerce yemek bulmak için aç bir şekilde yürüyebilir.
 • Dış etkenlere bağlı olarak kafası kopan bir hamam böceği 8 gün boyunca yaşamını devam ettirir.
 • Belki de hayatınızda ilk kez duyacağınız bir diğer özelliği de kaynar suya atılıp çıkarıldığında ölmemesidir.

İşte diğer haşerelerden farklı olan ve toplumdaki “küçücük bir böcekten ne olur?” düşüncesini alt üst eden hamam böceklerinden kurtulmak için böcek ilaçlama şirketleri ile irtibat halinde olmanız ve hamam böceği ilaçlama randevusu talep etmeniz gerekmektedir.

hamam-bocegi-ile-mucadele

hamam-bocegi-ile-mucadele

Hamam Böceği İlaçlama Nasıl Yapılır?

Hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır? Hamam böceği ilaçlama uygulamasını yapan personellerimiz titiz bir çalışma prensibi ile hareket ederler. İnsan sağlığını tehlikeye sokacak bütün durumlara yönelik tedbir alan şirketimizde hamam böceği ilaçlama uygulaması jel ilaçlar yardımı ile yapılır. Hamam böceği ilacı etkisini gösterdikten sonra birer birer yok olan hamam böcekleri ortamdan arındırılmış olur. Peki, hamam böceği ilaçlama nasıl yapılır?

 • Böcek ilaçlama uygulamasına başlamadan önce iş güvenliğini kapsayan bütün durumlara yönelik tedbir alınır. İnsan yaşamı için önemli olan bu tedbirler harfiyen uygulanır.
 • İlaçlamadan etkilenme ihtimali yüksek olan çocuklar ve hastalar alandan uzaklaştırılır. Olası sağlık sorunlarına karşı alanda bulunmamaları şarttır.
 • Ortam boşaltılıp eşyalar korunmaya alındıktan sonra jel ilaçlar kullanılmaya başlar.
 • Kapı kenarlarına ve sorunlu bölgelere özel tabancalar ile sıkılan jel ilaçları avını beklemeye başlar.
 • Jel ilacı bir tek haşerenin alması ile ilaçlama amacına ulaşmaya başlar. Bir tek hamam böceğin ölmesi ile türleri yiyen hamam böceği bir nevi kendi sonunu getirir.
 • Hamam böceğinin tamamen yok olduğundan emin olduktan sonra bütün kalıntılar temizlenir ve 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırma yapılır.

Bütün haşerelerin yok edilmesinde başvurduğumuz ilaçlama metotlarından sonra yaşam alanı iyi bir şekilde sterilize edilmeden hayat normale dönmemelidir. Bütün bu aşamaları harfiyen yerine getiren firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

7/24 Kesintisiz, Ekonomik ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Kesintisiz hizmet veren firmamıza yılın her günü ulaşmanız mümkündür. Müşterileri ile etkileşim halinde olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızda oldukça ekonomik fiyatlar uygulanmaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamızda; pire ilaçlama, akrep ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamaları da yapılmaktadır.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir