Haşere İlaçlama

Havaların ısınması ile birlikte canlanan doğa, haşere faaliyetlerini de en üst seviyeye çıkarmıştır. Gerek evlerimizde gerek iş yerlerimizde bizleri sürekli olarak huzursuz eden bu haşerelere karşı pek çok kez bireysel mücadele verip, her zaman da başarısız sonuçlar almışızdır. Bunun en önemli sebebi, haşerelerin çok yoğun ve hızlı bir şekilde yumurtlama özelliklerinin olmasıdır.

İlaçlama yaptırtmanın önemi

Aslında son zamanlarda fazlasıyla önem kazanan böcek ilaçlama işlemleri doğru teknik ve yöntemlerle uygulandığında sizlere kesin çözümler sağlar. Peki neden önemli? Haşereler pek önemsenmese de üzerilerinde fazlasıyla mikrop barındırırlar. Hatta pek çok kez ters dönmüş şekilde ölmüş bir haşereye denk gelmişizdir. Bunun sebebi kendi bünyelerinde taşıdıkları mikroba daha fazla direnç gösterememeleridir. Haşerelerden bizlere geçen hastalıklar saymakla bitmese de en fazla gıda zehirlenmesi, ateşli hastalıklar, veba, cilt ve deri hastalıkları gibi hastalıkları bizlere bulaştırırlar.

Firmanın bölgeyi saran böcek ve haşere türüne göre en doğru ilaçlama yöntemini seçebilmesi çok önemlidir. Zeytinburnu böcek ilaçlama şirketi çok sayıda yöntem kullanmaktadır. Her böcek türü için aynı müdahale gerçekleştirilemez. Yüzlerce tür farklı böcek türü içerisinde işe yarar bilgiler toplanarak, yeni ilaçlama yöntemleri geliştirilmiştir. Bu bilgiler ışığında, uzman kadromuzla Zeytinburnu Böcek İlaçlama olarak, uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve profesyonel çalışanlarımızla 7 gün 24 saat boyunca sizlere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama işlemi nerelere yaptırılır?

Gerekli ekipmana sahip olan iyi bir ilaçlama firması, açık ve kapalı her mekanda ilaçlama yapabilir. Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız,  siz değerli müşterilerimizin dilediği her mekanı ilaçlama yapabilmektedir. Özellikle ev ve iş yerleri, okullar, hastaneler, bankalar, öğrenci yurtları, fabrikalar, parklar, bahçeler, ekili dikili alanlar, askeri kışlalar, toplu taşıma araçları, yat, sandal, tekne gibi pek çok alanı ilaçlamaktayız.

Haşerelerle daha fazla birlikte yaşamamak için iyi bir ilaçlama firması ile anlaşmalısınız. Sizlere en iyi hizmetleri sunan firmamıza hemen çağrı merkezlerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir