kertenkele-ile-mucadele

Kertenkele İle Mücadele

Kertenkeleler son dönemlerde tüm ilçelerimizde sıklıkla şikayet edinilen haşereler olmuştur. Firmamızı arayıp danışan veya kertenkele ilaçlama hizmeti alan pek çok kişi kertenkeleler ile ilgili sorular sormakta, onlardan kurtulmak için neler yapabileceklerini merak etmektedirler. Kertenkeleler ağaçlık ve bahçelik alanlarda fazlasıyla bulunan haşerelerdir. Kentleşmeye bağlı olarak azalan yeşil alanlarda yeterli yem bulamayan bu haşereler,  en ufak ışık yansıması gördükleri anda evlerimize konuk olmaktadırlar. Bu haşerelerin bazı özellikleri:

  • Pek çok çeşidi olsa da iki türlüdürler. Birincisi açık pembe renkte, damarları görünen, minik yavru kertenkeleler, diğerleri ise daha sert ve gelişkin kertenkelelerdir.
  • En küçük noktadan bile içeri girebilirler,
  • Oldukça hızlı hareket ederler, refleksleri çok gelişmiştir,
  • Bir binanın en üst katına kadar çıkabilirler,
  • Evlerimize girdiğinde genellikle halıların altında, dolapların arkasında, koltuk ve sandalye döşemelerinin arasında, tavanda, kapı pervazlarında saklanırlar.
  • Yakalanmaları oldukça uğraştırıcı ve zordur.

Evinize kertenkele girdiğinde eğer fark ettiyseniz şanslısınız demektir. Çünkü oldukça hızlı hareket eden ve çok iyi saklanan bu haşereler sizlere görünmeden evinizde haftalarca yaşayabilir. Kertenkele ile mücadele ederken bireysel yollara başvurmak yerine iyi bir kertenkele ilaçlama firması ile anlaşmanız size hem zaman kazandırır hem de huzurlu bir ortam.

Kertenkele İlaçlama Fiyatları

Kertenkele ilaçlama fiyatları kriterlere göre belirlenen bir uygulamadır. Firmamızın kurulma politikası halk sağlığı olduğu için ödemelerde de aynı anlayış hakim olur. Kertenkele ilaçlama fiyatları hakkında firmamızı aradığınızda personelimizin sizlere soracağı iki soruya vereceğiniz yanıt önemlidir. Bunlar;

  1. Kertenkelenin sayısı kaçtır?
  2. Yaşadığınız yerin metrekare cinsinden büyüklüğü nedir?

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız uyguladığı pek çok yöntemle haşerelere karşı en etkili şekilde mücadele verdiği gibi kertenkele ile mücadele konusunda da sizlere en garantili sonuçları en hızlı şekilde verir. Böylece bu haşerelerden bir an önce kurtulmuş olursunuz. Bizlere çağrı merkezlerimiz üzerinden dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Haftanın her günü her saati ilaçlama hizmetimiz mevcuttur.

Kaliteli, Ekonomik ve 7/24 Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız kurulduğu günden bu yana kurumsallığı ilke edinmiştir. Ekonomik fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamız uzman kadrosuyla her daim hizmetinizdedir. Kertekele ilaçlama işleminin yanı sıra fare ilaçlama, pire ilaçlama ve akrep ilaçlama uygulamalarının yapıldığı firmamızı yılın 365 günü arayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir