Pire İlaçlama Fiyatları

pire-ilaclama-fiyatlari

Pire ilaçlama fiyatları toplumda bilinenin aksine yüksek maliyetli vatandaşların karşılayamayacağı meblağlardan oluşmaz. Tabi işini özveri ile yapan bir firma ile çalışmak koşulu ile.. Vatandaşların firmamızı arayarak en fazla şikayet ettiği haşerelerden biri de pirelerdir. Özellikle yaz aylarında başınıza bela olan pireler sadece insanların değil hayvanların da karşılaştığı bir haşeredir. Kedi ve köpek besleyen vatandaşlarımızın sıklıkla karşılaştığı pire ile mücadele etmek için kokulu ilaçlar ile pire ilaçlama uygulamasına başlamak şarttır. İndirimli kampanyalarımızın sürekli aktif olduğu firmamızda pire ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • Öncelikle pirenin türüne ve yoğunluğuna bakılır.
  • İkinci olarak alanın metrekare cinsinde büyüklüğüne dikkat edilir.
  • Son olarak pire yoğunluğuna ve mekana göre belirlenen pire ilacı miktarı ücretin belirlenmesinde etkili olur.

Görüldüğü üzere faktörlere göre değişkenlik gösteren pire ilaçlama fiyatları vatandaşların ekonomisine dost bir anlayış ile hesaplanır. 7/24 kesintisiz hizmet sunan firmamıza çağrı bırakmanız durumunda ekiplerimiz sizlere geri dönüş yapacaktır.

pire-ilaclama-fiyatlari

pire-ilaclama-fiyatlari

Pire İlaçlama Aşamaları Nelerdir?

Pire ilaçlama aşamaları nelerdir? Telaşlı bir ses tonu ile firmamızı aradığınızda ekiplerimiz sizleri sakinleştirerek izlenecek yollar hakkında bilgi verir. Tüm haşerelerde geçerli olan böcek ilaçlama aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Keşif Aşaması: Bizimle ilk irtibata girmeniz ile başlayan keşif aşamasında pirenin türü, yoğunluğu ve bulunduğu alan ile ilgili bilgiler toplanır. Pirelerin kalıntılarının tek tek incelendiği bu aşamada bütün bulgular bir araya getirilir.
  • Karar Aşaması: İlaçlama konusunda uzman olan personellerimiz bir araya gelerek hangi ilaçlama yönteminin kullanılacağı ve ne kadar pire ilacı gerekli olduğunu aralarında iştiare ederler. Karara varıldıktan sonra uygulama için kollar sıvanır.
  • Uygulama Aşaması: Bütün tahlillerin yapıldığı ve karar varıldığı anda uygulama aşamasına geçilir. Kokulu ilaçlar püskürtmeli yöntem ile alana sıkıldıktan sonra pireler birer birer etkisiz hale gelir.

Bütün iş bununla sınırla değil elbette. Ağır kokuların kullanıldığı bu ilaçlama ardından gündelik yaşama hemen geri dönmek doğru olmaz. Alanda detaylı temizlik ve havalandırma yapıldığı takdirde pire ilaçlama işlemi tamamlanmış olur.

Pire İlaçlamanın Tek Adresi

Pire ilaçlamanın tek adresi olarak tabir ettiğimiz Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamızda pirenin yanı sıra; hamam böceği, fare, akrep, kakalak, yaban arısı, kalorifer böceği, sinek, kara fatma, sivrisinek, kertenkele, çıyan ve diğer tüm haşerelere karşı mücadele vermektedir. Firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir