Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

pire-ilaclama-nasil-yapilir

Pire ilaçlama nasıl yapılır? Pireler haşereler arasında insanların en fazla yaka çektiği türdür. Her tarafınız kaşınsa da gözle görülür bir canlı ile karşılaşamazsınız. Vücudunuzda kabarma, kızarma ve kaşıntı belirtileri ile ortaya çıkan pire ile mücadele etmek hayatınızın her anında olacak. Çünkü pireler bizim pire ilaçlama uygulamamız ile yok olsalar da yeniden çoğalırlar. Müthiş bir hızda yavrulama özelliğine sahip olan pirelerden kurtulmak artık çok daha kolay.

Bireysel çabalarınız ile zaten mümkün olmayan pire mücadelesinde profesyonel ekiplerin desteğini almak en akılcıl çözüm olacaktır. Pire ilaçlama nasıl yapılır? Sorusundan hareketle bu haşereden nasıl kurtulacağınızı anlatmış olacağız. İşte pire ilaçlamanın aşamaları…

  • Pireler açık ya da kapalı alanlarda bulunabilir. Türü ya da mekanı fark etmeksizin sıvı ilaçlama ile yok edilirler.
  • Vatandaşlarımızın yoğun talebi ile tercih ettiği kokusuz ilaçlama uygulaması genellikle yoğun olmayan pirelerde kullanılır. Fakat pirelerin kesin çözümünde bizim önerdiğimiz uygulama sıvı ilaçlamadır.
  • Özel olarak üretilmiş püskürtme cihazı ile sıvı ilaçlama bütün her yere yayılır. Bu sayede kuytu köşelere saklanmış pireler de ele geçmiş olur.
  • Pire ilacı ile kaçışmaya başlayan pireleri durdurmak için kapalı alanlarda kapı ve pencerelerin kapatılması önemlidir.
  • Pireler birer birer döküldükten sonra etkisiz hale gelir. Pire ölülerini ve kalıntılarını temizlemek için son bir çalışma yapılır.

Pire ilaçlama aşamasında temizlik işlerini yapmak hayati önem taşır. Kokulu ilaçlardan insanların etkilenmemesi için havalandırmanın yapılması şarttır. İnsan sağlığına zarar verecek bütün durumlara yönelik tedbir alan şirketimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

pire-ilaclama-nasil-yapilir

pire-ilaclama-nasil-yapilir

Pire İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Pire ilaçlama yöntemleri nelerdir? Bizler pire ile mücadele eden müşterilerimize sıvı ilaçlama uygulamasını tavsiye ediyoruz. Fakat işyeri gibi belirli bir işleyişin olduğu ve ekonomik kaybın yaşanmaması gereken yerlerde kokulu ilaçlama yapmak birkaç günlük iş görmezliğe neden olabilir. Bu nedenle pirelerin zararı ikiye katlanır. Bu aşamada tercihi müşterilerine bırakan firmamızda pire ilaçlama için;

  • Püskürtme Yöntemi
  • Sıvı İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama kullanılır.

Pire haşeresinin yanı sıra tüm haşere ve kemirgenler ile mücadele eden firmamız bir tuş uzağınızda sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Pire İlaçlama Şirketleri

Pire ilaçlama şirketleri ile ilgili araştırma yapıyor ve firmamız ile karşılaştıysanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Zeytinburnu Böcek İlaçlama firmamız kaliteli personelleri bünyesine katarak faaliyet alanını genişletmektedir. Piyasada güven vermeyen firmaların aksine güvenilirliği ile hizmet veren şirketimiz sektörde 20. Yılını kutlamaktadır. Büyükçekmece pire ilaçlama firmamız 7/24 çalışıyor.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir