Pire

Pire

Pire, oldukça küçük bir haşere türü olmasına rağmen akreplerden sonra en tehlikeli böcek türleri arasında yer almaktadır. Hatta Onlar direk olarak sokarak zehirlerine bulaştırırken pireler bazı durumlarda onlardan çok daha tehlikeli olabilmektedirler. Sayısız mikrop ve virüsü üzerlerinde taşıyan pireler 2-3 mm büyüklüğünde olup, kan yoluyla salgın hastalıklara yol açan virüsleri bulaştırarak, insanların sağlığını doğrudan etkilemektedir. Bulaşıcı hastalıklara neden olan pireden kurtulmanın tek yolu pire ilaçlama işleminden geçmektedir.  İstanbul böcek ilaçlama firmamız uzman ekibinin gerçekleştirdiği tüm pire ilaçlama uygulamalarında başarılı sonuçlar elde edilmiştir. İlaçlama yaptıran hiçbir kullanıcıdan olumsuz herhangi bir dönüş alınmamıştır. Pire ilaçlama hizmeti alan hiç kimse pirelerin tekrarladığına dair bir şikâyette bulunmamıştır.

Profesyonel Firma Ayrıcalığı İle Tanışın

İstanbul böcek ilaçlama firmamız her zaman kaliteli ve sağlık bakanlığı onayına sahip olan böcek ilaçları kullanmaktadır. Bu türden uygulama yaptırmanın ne kadar gerekli olduğunu tüm vatandaşlarımızın bilmesini isteriz. Pireler, akrepler hatta farelerde buna dâhil olmak üzere basit ilaçlama yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilecek uygulamalardan da sonuç almak mümkün olmayacaktır. Firmamızda kullanılan;

  • Sıvı İlaçlama Yöntemi
  • Jel İlaçlama Yöntemi
  • Kokulu İlaçlama Yöntemi
  • Kokusuz İlaçlama Yöntemi
  • Fare İstasyonları

Tekniği ile fare, pire ve diğer tüm haşerelerden kurtulmanız mümkündür. Pire ilaçlama ve fare ilaçlama uygulaması talep etmek için tek yapacağınız şey telefonlarımıza çağrı bırakmaktır.

Fare İlaçlamanın Pire İlaçlamadan Farkı

Fare ilaçlamanın pire ilaçlamadan farkını net bir şekilde gözler önüne sermek mümkündür. Çünkü pire ilaçlama işlemi;

  • Direk olarak cihaz içerisindeki ilacın farklı 2 yöntemle dışarıya püskürtülmesi sonucu gerçekleşir. Bu yöntemlerden ilki kokulu ilaçlama uygulamasıdır. Cihazdan ağır son derece sert bir kokuya sahip olan kimyasal ilacın dışarı püskürtülmesi yoluyla gerçekleşir.
  • İkinci yöntem ise ilki işe yaramadığında uygulanan buharlama yöntemidir. Her ikisi de cihazla uygulanan bir ilaçlama işlemidir.
  • Fare ilaçlama işleminde ise cihaz uygulaması söz konusu değildir. Fare ilaçlama işlemiyle özdeşleşen ve artık tüm profesyonel ilaçlama firmasının kullandığı fare istasyonları ile mücadele verilmektedir. Farelerin yoğun olduğu yerlere kurulan fare istasyonlarına yiyecek için gelen fareler buralarda zehirli besinle beslendikten kısa bir süre sonra ölmektedirler.

Ancak hem pire ilaçlamanın hem de fare ilaçlamanın ortak yanı her iki işleminde kısa zaman içerisinde gerçekleşmemesidir.  İki ilaçlama işlemi de zaman almaktadır. Ortak bir yanları daha bulunmaktadır. O da her iki işleminde profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından gerçekleştirilmesidir. Pire ve fare ilaçlamaları konusunda uzman ekibiyle hizmet veren İstanbul böcek ilaçlama firmamıza 7/24 ulaşarak en uygun fiyatlardan hizmet alabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir