Salyangoz İlaçlama

salyangoz-ilaclama

Salyangoz ilaçlama firmamızın son yıllarda üzerinde çalışmalar yaptığı böcek ilaçlama operasyonları arasında yer alır. Yaz aylarının gelmesiyle pek çok yerde gördüğümüz salyangozlar, özellikle yağmurlu havalarda daha da fazla olmaktadırlar. Salgıladıkları ve gezindikleri yerlere bıraktıkları sümüksü kıvamdaki sıvıdan dolayı bu ismi alan sümüklü böcekler, aslında pek çok ülkede vitamin ve mineral değeri fazlasıyla yüksek bir yiyecek olarak tüketilmektedir. Fakat toplumuzun genel yapısı ile uyuşmayan salyangozlar görüldükleri yerlerde yayılmalarına fırsat vermeden yok edilmelidir. Salyangoz ilaçlama uygulaması ile mümkün olan bu işlemden faydalanmak için günün her saati hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerelerde Bulunurlar?

Salyangozlar nerelerde bulunurlar sorusuna yanıt arayan kişilerin en fazla merak ettiği konu evlerinde görüp göremeyecekleridir. Böcek ilaçlama firmamıza sümüklü böcekler hakkında şikayet edenler danışanlarımız bu haşerelerin genellikle,

  • Bahçelerdeki ekili dikili alanların gövdelerinde,
  • Evlerin kapı, pencerelerinde,
  • Yazlık yerlerde yaşayanlar evin tavanından duvarına hemen her köşesinde,
  • Mutfak dolaplarının içinde ve daha pek çok yerde bulunduklarından şikayet ederler.

Salyangozlardan kurtulmak ve hijyenik bir ortamda yaşamak için uzman kadroya sahip olan firmamız yetkililerine yalnızca çağrı bırakarak ulaşabilirsiniz. Şirketimiz yılın 365 günü hizmetinizdedir.

Salyangoz İle Mücadele

Salyangoz ile mücadeleye kendi başınıza girişmeniz aklı selim bir karar olmayacaktır. Kendi başlarına mücadele vermeye çalışan müşterilerimiz, mücadelelerinin sonunda tamamen başarısız sonuçlar almışlardır. Sümüklü böceklere karşı tuzla, alçıyla, kireçle mücadele vermenin onları uzaklaştırdığını duyan pek çok kişi bu tip yöntemlere başvurmuştur. Evet, 1 saatliğine de olsa bu haşereleri bulundukları yerden uzaklaştırmayı başarsalar da kısa bir süre sonra sonuç aynıdır.

Ayrıca bu haşereler gezindikleri her yere bıraktıkları sıvı ile maddi zarara da yol açarlar. Şöyle ki evlerin iç ve dış cephelerinde, duvar boyalarının üzerinde bıraktıkları beyaz şeritler, silme yöntemleri ile geçmemektedir. Bir salyangoz bile tüm duvarda uç uca birleştirilerek toplamda 8 metrelik bir sıvı bırakabilme yeteneğine sahiptir. İşte bu özelliklerinden dolayıdır ki salyangoz ile mücadele geç olmadan başlamalıdır.

Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamız uyguladığı tüm yöntem ve tekniklerle haşerelerin hepsi üzerinde en etkili sonuçları veren bir firmadır. Salyangoz ilaçlama konusunda da sizin için en hızlı ve garantili çözümleri sunan firmamıza haftanın her günü her saati ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezlerimiz sizin için 24 saat açıktır.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir