Tespih Böceği

tespih-bocegi

Tespih böceği haşereler içinde en iyi gizlenme yeteneğine sahiptir. Tehlike anında kendini bir boncuk tanesine çevirdiği için bu ismi almıştır. Tespih böceği halk arasında özellikleri itibari ile tanınmayan haşereler arasında yer alır. Tespih böceği ile mücadele etmek de bu noktada zorlaşır. Tespih böceği ilaçlama aşamalarının harfiyen uygulanması sonucunda yok edilebilen tespih böceklerinin özelliklerine bakacak olursak;

  • Daha çok nemli yerlerde, yaz aylarının başından kış aylarının başına kadar aktif olarak faaliyet gösterirler. Bu nedenle de pek çok kez şikayet edilen haşere türü olmuştur.
  • Genellikle geç fark edilen bu haşere türü yazımızın başında belirttiğimiz gibi kendini çok iyi gizler.
  • Evinizde 3-4 tane oldukları zaman ve sizleri fark ettikleri zaman boncuk tanesi gibi hızlıca oradan oraya kaçarlar ve onları görmeniz oldukça imkansızlaşır.
  • Fakat kısa süre içinde hızlı bir şekilde yumurtlayıp çoğaldıklarından, bir anda evinizde onlarca tespih böceğine şahit olabilirsiniz. Bu aşamada onları fark etmemek imkansızdır.

Tespih böcekleri ile 20 yıldır bir mücadele sürdüren Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisimiz yılın 365 günü hizmetinizdedir.

Tespih Böceği İle Mücadele

Tespih böceklerini amatör yöntemler ile yok etmeniz neredeyse imkansızdır. Kurtulmak için bireysel mücadelelere başvurmanız, hiçbir çözüm sunmaz. Aksine onları öldürerek yumurtalarının daha fazla yayılmasına sebep olursunuz. Böcek ilaçlama firmaları da onları öldürerek yok etmeye çalışır fakat aradaki fark, onlar zehirleyerek yok eder ve yumurtalar da tamamen ölür. Fakat siz ezerek öldürmeye çalıştığınız için etrafa hem yumurta hem de pek çok bakteri mikrop bulaşmasına sebep olursunuz. Bu nedenle de sizlere en kaliteli hizmetleri sunan Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Firmamız Her Daim Hizmetinizdedir!

Firmamız haftanın her günü, ister gece ister gündüz ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Mekan ve haşere farkı gözetmeden her daim hizmet sunan firmamızda işinin ehli uzmanlar yer almaktadır. Bizlere ulaşmak için çağrı merkezlerimize ulaşmanız yeterlidir. Eğer dilerseniz iletişim bölümümüzde bulunan ilaçlama talep formlarımızı doldurabilir, Zeytinburnu böcek ilaçlama firmamızın sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Şirketimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir