Yeme İçme İşletmelerinin İlaçlanması

Yeme içme işletmelerinin ilaçlanması şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Böcek ilaçlama işlemleri gelişen teknoloji ile birlikte, kurumsal firmalar tarafından hemen her noktada uygulanmaktadır. İster ev ister iş yeri ister bahçe neresi olursa olsun hemen her noktada ilaçlama uygulaması yapılması gereklidir. Bu gerekliliğin en çok hissedildiği yerlerden biri de elbette yeme içme işletmeleridir. Hem temizlik hem de sağlık açısından oldukça önemli olan bu yerlerde, ilaçlama işlemleri de mutlaka yapılmalıdır. Yeme içme işletmelerinden hangileri ilaçlanmalıdır?

Mücadele ve Yöntemlerimiz Nelerdir?

Mücadele ve yöntemlerimiz nelerdir?  Tüm haşere ve kemirgenler için mücadele yöntemlerimiz en son teknolojiyi takip ederek en etkili ilaçlarla yapılmaktadır.

  • Tüm restoran ve lokantalar,
  • Kafaler, çay bahçeleri, kahvehaneler,
  • Fırınlar,
  • Gıda sanayi ürünlerinin imalathaneleri,
  • Gıda üzerine toptan satış yapan firmalar,
  • Alışveriş merkezlerinin yeme-içme katları,
  • İş merkezlerinin mutfakları gibi mekanlarda mutlaka böcek ilaçlaması işlemleri yapılmalıdır.

Saydığımız mekanlar nemli ve rutubetli olmaları sebebiyle, haşereler için oldukça uygundurlar. Bu sebeple hemen her türden haşereyi yeme içme işletmelerinin mutfaklarında görmek mümkündür. Özellikle kalorifer böcekleri, hamam böcekleri, karınca, kertenkele, kurtçuk, güve, fare, karafatma, sinek türlerinin hemen hepsi, gözle görülmeyen ve masaların üzerinde binlerce bulunan mayt, akar, mite, tespih böceği gibi haşereler genellikle mutfaklarda görülmektedir.

İlaçlama Fiyatlarımız Ne Kadar?

İlaçlama fiyatlarımız adil olması açısından belli bir matematiğe göre hesaplanmaktadır. İlaçlama fiyatları için ekonomik seçenekler sunan firmamızı hemen arayabilirsiniz. İlaçlama için, alanın metrekaresi, haşere yoğunluğu ve kullanılan ilaç miktarı etki edebilmektedir. İlaçlama uygulamaları yaptırtmak yeme içme işletmecisinin müşterine verdiği değeri ve işletmesinin temizliğine verdiği önemi göstermektedir. Etrafta haşere görülmemesi müşterilere oldukça olumlu yansır, işletmenin kalitesi, geliri artar. Fakat etrafta haşerelerin göründüğü yeme içme işletmelerine müşteriler bir daha asla gelmeyeceği gibi, firmayı da başkalarına karşı kötüleyebilmektedirler. Zeytinburnu Böcek İlaçlama firması olarak bizler, yeme içme işletmelerinin ilaçlanması konusunda oldukça özverili ve titiz davranmaktayız. Firmamız bu işletmelerde etrafa ve yiyeceklere asla zarar vermeden en garantili şekilde ilaçlama işlemi yapabilme ekipmanına ve gerekli izinlere sahiptir. Bizlere ve müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir