Zeytinburnu Belediyesi Böcek İlaçlama

Zeytinburnu böcek ilaçlama

Zeytinburnu belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, böceklerin ve farelerin ilçede oluşturduğu sorunları ortadan kaldırmak için çalışmaktadır. Beştelsiz, Çırpıcı, Merkezefendi ve Maltepe gibi İstanbul’da bulunan en büyük semtlerde 7/24 hizmet veren servislerimiz, işini profesyonelce yapmaktadır.

İlçe halkının sağlığını güvence altına almak, böceklerin zarar vermesine engel olmak amacıyla, işlemlerinin tümünde büyük bir özenle uygulama yapmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla halk sağlığına zarar vermeden, yaşam alanlarında bulunan böceklerin tümü üzerinde kontrol sağlamaktayız.

Kontrol Altına Alınan Haşere ve Fareler

Kontrol altına alınan haşere ve fareler sayesinde huzurlu yaşantınıza geri dönme fırsatı yakalayabilirsiniz. Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisimizde böcek ilaçlama operasyonu ile kontrol altına aldığımız haşereler:

  • Sivrisinek, akrep, çekirge, gümüş böceği, kene, tahtakurdu, karınca, tahtakurusu, halı böceği, akar, kertenkele, karafatma, kalorifer böceği, mayt, yaban arısı, tatarcık, kırkayak, Amerikan/Alman hamam böceği, tatarcık, eşek arısı, güve, salyangoz, kulağakaçan böceği, lağım/çatı/fındık/pamuk/ev faresi, tesbih böceği, çıyan, örümcek, bit, kakalak, uyuz böceği, mite, pire, sinek, sıçan, yılan.

Haşereler ve farelerin tümü ile mücadele eden servislerimiz, kokulu ve kokusuz yöntemleri ile yaşam alanlarınızda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Ancak bazı alanlarda kalıcı sonuçlar sağlamak için periyodik uygulamalar yapılmalıdır.

Periyodik İlaçlama Nerelerde Yapılır?

Periyodik ilaçlama nerelerde yapılır? Periyodik uygulamalar servislerimiz tarafından jel, katı ve sıvı ilaçlarla yapılmaktadır. Haşere türüne göre uygulamalarda kullanılan ilaçlar farklılık göstermektedir. Bazı alanlara periyodik uygulama yapılmasının nedeni, böceklerin tekrardan ortaya çıkmasına engel olmaktadır.

Periyodik uygulamalar:

  • Gıda işletmelerinin olduğu alanlarda yapılmak zorundadır. Çünkü böcekler, yemek kırıntılarına gelmekte ve gıda işletmelerinin olduğu alanlarda sıkça yuva yapmaktadır. Gıda işletmelerinde haşere varlığı, hem sağlık için büyük sorun oluşturmakta, hem de maddi olarak kayıplara neden olmaktadır. İşletmelerde böceklerin ortalıkta gezinmesi, müşteri kaybına neden olmaktadır.
  • Hastanelerde ve sağlık ocaklarında da periyodik olarak uygulama yapılmalıdır. İnsanların sağlıklarına geri kavuşmak için gittiği alanlarda böcekler olmamalıdır. Çünkü haşereler, bakteri taşımakta ve insan sağlığı açısından büyük tehdit oluşturmaktadır.
  • Büyük otellerde yasal olarak belli aralıklarla haşere ilaçlama hizmeti almak durumundadır. Zeytinburnu belediyesi böcek ilaçlama servislerimizden bu konuda güvenle hizmet alabilirsiniz.

Periyodik uygulamalarda, en önemli faktörlerden biri de fiyatlardır. Belli aralıklar yapılan işlemler, kimi zaman işletmeler açısından maliyetli olabilmektedir. Zeytinburnu böcek ilaçlama servislerimiz, tüm hizmetlerini en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Yanıt yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir